Літній відпочинок у бібліотеці

З 1 червня стартувала оздоровча дитяча кампанія в шкільних таборах. На її підтримку працівники відділу абонементу підготували ряд заходів.

Життя кожної дитини має бути безпечним! Щоб уберегти себе від неприємностей, дуже важливо знати основні правила поведінки. З уроком безпеки «Пригоди Марійки та Іванка» учні дізнаються про те, як правильно вести себе вдома, в громадських місцях, на дорозі.

Розважально-пізнавальне перехрестя «Тварини-рекордсмени» ознайомить дітей з незвичними тваринами: за розмірами, повадками, забарвленням, за дивовижною поведінкою і хитромудрими способами захисту, які допомагають їм вижити, розмножуватися і пристосуватися до середовища.

Мільйони років тому на Землі жили «жахливі ящери» ? динозаври. Ці дивовижні істоти були різними за розмірами та зовнішнім виглядом. Ці ящери лишили по собі безліч загадок. Науковці досі сперечаються, якого кольору були динозаври, який спосіб життя вели і головне – чому вимерли за короткий період. А можливо, деяким динозаврам вдалося вижити й історія «жахливих ящерів» триває? Саме про це школярі дізнаються із розважально-пізнавальної програми «Потяг динозаврів».

То ж до зустрічі в бібліотеці!

[object Object]
334 Переглядів
Вибрати мову сайту »