Ми за здоровий спосіб життя!

23 червня на базі Кіровоградського слідчого ізолятора для неповнолітніх ув’язнених бібліотекарем відділу сприяння технічній творчості молоді обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка – Абрамовою Юлією було проведено слайд-бесіду під назвою «Ми за здоровий спосіб життя!».

Юнаки мали можливість більше дізнатись про шкідливі властивості паління, алкоголю та наркотиків. Наведені факти та статистичні дані викликали відверте здивування. В процесі спілкування хлопці розділились на дві команди, кожна з яких отримала завдання – створити плакат про шкоду паління та вживання наркотиків. Підійшовши до роботи творчо, хлопці залишились задоволені результатом.

Так, наприкінці розмови всі дійшли висновку, що для кожного з нас найдорожчим скарбом є здоров’я і незважаючи на місце перебування людини, вона має пам’ятати та піклуватись про нього.

Такі зустрічі стали вже традиційними і підкріплені угодою про співробітництво між обласною бібліотекою для юнацтва ім. О.М. Бойченка та Кіровоградським слідчим ізолятором. Бібліотекарі регулярно організовують масові заходи та перегляд відеофільмів для молоді, що знаходиться в місцях позбавлення волі. Таким чином сприяючи духовному розвитку і становленню особистості, соціалізації шляхом поширення інформації щодо загальнолюдських цінностей та толерантності в суспільстві.

[object Object]
307 Переглядів
Вибрати мову сайту »