Лікар – людина, яка не тільки лікує

Головне завдання українських лікарів – це здорова нація, а тому своєчасна профілактика і обізнаність з юного віку є запорукою здорового способу життя кожної людини зокрема, та населення в цілому.

16 вересня відбулося чергове засідання клубу «Профі» на тему «Профілактика позапланової вагітності. Інфекції, які передаються статевим шляхом», на яке були запрошені лікарі-спеціалісти Кіровоградського пологового будинку № 2.

Геннадій Віталійович Кахнов, завідувач кабінету планування сім’ї, розповів про світовий досвід у сфері медицині щодо боротьби з інфекціями, а також звернув увагу присутніх на те, що кількісний показник інфекційних захворювань постійно випереджає досягнення фармакології в цьому напрямку. Турбота про власне здоров’я і вчасне звернення за медичною допомогою сприяє здоров’ю нації. Саме тому молоді так важливо мати знання з профілактики та попередження інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Катерина Павлівна Суліма, завідуюча жіночою консультацією № 3, продовжила бесіду з профілактики інфекційних захворювань. Як лікар з великим практичним досвідом, вона розповіла про різноманітні види контрацепції, найбільш надійні методи та препарати захисту.

На зустрічі були присутні старшокласники Педагогічного ліцею, що діє при Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В. Винниченка. Тому лікарі отримали досить запитань та надали вичерпні відповіді і корисні поради підліткам.

Зустріч з лікарями супроводжувалася мультимедійною презентацією.


Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
700 Переглядів
Вибрати мову сайту »