Зустріч з героями АТО

13 жовтня спільно з Кіровоградським обласним військовим комісаріатом було проведено зустріч з героями АТО.

Наразі в Україні йде війна, чимало українських хлопців самовіддано захищають нашу державу. Це справжні герої, захисники України, які заслуговують на те, щоб мати власне свято – День захисника України.

З нагоди відзначення цього свята і було організовано захід. Чотири представника ГО Ветеранів АТО «Бойове братство» завітали до бібліотеки, щоб поділитися моментами бурхливого життя на Сході України, розповісти багато цікавого, те що не почуєш у новинах.

Студенти Кіровоградського економіко-правового коледжу, які завітали на зустріч, активно ставили запитання гостям та дізнавалися цікаві факти з їх буденного життя на війні. Бійці відповідали на запитання та запрошували не бути байдужими й надавати також посильну допомогу “звичайним героям”, які захищають країну, покинутим дітям в зоні війни. Присутні в аудиторії з розумінням та увагою сприйняли почуте.

Після розмови з героями студенти фотографувалися і обмінювалися контактами для подальшої допомоги героям, адже перемога у війні – це наша спільна справа.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
345 Переглядів
Вибрати мову сайту »