Лялька-тильда

15 жовтня відбулося чергове засідання клубу «Дивосвіт», на яке була запрошена майстриня Світлана Бойчук. Світлана Борисівна, викладач трудового навчання НВО ЗОШ № 17, багато років веде на базі школи гурток «Павутинка». Які тільки види рукоділля не освоїли її вихованці! А останнім часом ще й допомагають воїнам АТО – шиють для них одяг.

Під час зустрічі Світлана Борисівна розповіла історію виникнення ляльки-тильди, презентувала власні роботи та роботи своїх учнів. А завершилася ця зустріч майстер-класом із виготовлення іграшки-тильди «Зайчик». Для учасників засідання клубу «Дивосвіт» стало справжнім дивом, коли клаптик матерії за допомогою ножиць, ниток і голки перетворюється на зайчика або котика. Саме такі іграшки і творили під час майстер-класу школярі.

Світлана Борисівна розповіла етапи виготовлення іграшки та показала цей процес на планшеті. А потім роздала викрійки та допомагала школярам в процесі роботи. І хоча іграшка не була повністю закінчена, але основу виготовлення зрозуміли всі.

Відділ сприяння технічній творчості молоді, який був організатором даного заходу, має в своїх фондах великий вибір книг та періодики на дану тему. Отже, запрошуємо Всіх бажаючих освоїти процес виготовлення м’якої або в’язаної іграшки.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
411 Переглядів
Вибрати мову сайту »