Я – медіаграмотний!

12-13 листопада Тетяна Букач, завідувач сектору соціокультурної діяльності Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва брала участь у дводенному тренінзі по підготовці тренерів з медіаграмотності громадян. Організаторами навчання стали організації – Академія української преси, IREX та StopFake, які проводять дані тренінги в рамках проекту «Програма медіаграмотності для громадян».

Тренінги спрямований на підготовку тренерів з медіаграмотності та будуть проведені в 14 областях України.

Учасниками тренінгу з Кіровоградської області стали фахівці різних галузей – психологи, журналісти, бібліотекарі, представники громадських організацій.

Спільно з тренерами-професіоналами Оленою Шлєєнковою та Любов’ю Квасюк учасники опановували знання з медіаграмотності. За допомогою інформаційних блоків та тематичних вправ навчалися шукати факти, розпізнавати та навіть вигадувати фейки, відрізняти інформацію від пропаганди та використовувати для перевірки інформації різні інструменти та медіа-ресурси.

Результатом даного тренінгу стала підготовка перших 15 тренерів з медіаграмотності Кіровоградщини, кожен з яких вже незабаром проведе свій тренінг та поділитись набутими знаннями з мешканцями міста.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
382 Переглядів
Вибрати мову сайту »