Бібліотека – місце здійснення мрій.

17 листопада працівники Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва провели акцію до Міжнародного дня студента «День читацьких мрій». Цього дня збувалися мрії кожного відвідувача бібліотеки. Цей день повністю був присвячений книгам.

Перше, що вражало читачів, це величезна кількість книг – унікальна виставка щойно отриманих бібліотекою книг – новинок літератури, які навіть не мали інвентарних номерів.

У холі бібліотеки було оформлено оригінальні виставки-інсталяції, зроблені з книг та газет. Тут знаходилось справжнє «джерело читацьких мрій». Усі бажаючі мали змогу написати свої мрії або побажання і помістити їх в джерело для здійснення.

Унікальним витвором стало справжнє читацьке вбрання – плаття з газет та різні види паперових капелюшків. Кожен бажаючий міг приміряти вбрання та навіть сфотографуватися в ньому на згадку. Навіть чоловіки радо брали участь у такій оригінальній фотосесії.

Користувачам надали можливість відтюнінговати свої читацькі квиточки, прикрасивши їх патріотичними малюнками та написами «Читаю українське!», щоб вони виглядали яскраво та неординарно.

Головною подією дня став літературний квест. Учасники, розділившись на команди розгадували підказки та шукали відповіді на отримані завдання у всіх відділах бібліотеки. Наприкінці квесту кожна команда отримала чудові книжки на згадку про цей день.

Цього дня бібліотека дійсно стала справжньої територією мрій для читачів! Задоволені відвідувачі протягом всього дня фотографувалися, гортали сторінки книг з найбільшої книжкової виставки та здійснювали свої найзаповітніші читацькі мрії за допомогою креативних бібліотекарів!


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
823 Переглядів
Вибрати мову сайту »