Молодь за подолання насильства

З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», яка ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році, проводяться заходи з попередження і подолання насильства.

Проблема подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків є актуальними для українського суспільства.

25 листопада відбулася зустріч студентів Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету з начальником Кіровоградського міського управління юстиції Гуріною Людмилою Василівною.

Спілкування проходило у формі відкритого мікрофону. Звертаючись до молоді, Людмила Василівна наголосила, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Небезпечність насильства в родині полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї руйнують злагоду, спокій, домашній затишок, і, в той же час, виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти, які спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому моделюють цей негативний досвід у власне життя. Приводячи приклади із своєї практики, Людмила Василівна пропонувала прислухатися до її порад, щоб потім в подальшому житті не скоїти помилок.

Для самореалізації людини, реалізації принципів рівних прав, свобод і можливостей кожного громадянина необхідне подолання насильства у суспільстві, як соціально небезпечного явища.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
439 Переглядів
Вибрати мову сайту »