Творча зустріч з письменниками

16 грудня відбулася зустріч з письменниками-номінантами на здобуття обласної літературної премії ім. Євгена Маланюка.

Щорічно, до дня народження Євгена Маланюка – українського поета, культуролога та літературного критика – на Кіровоградщині кращі твори письменників, що народилися, проживають або тривалий час працювали на території Кіровоградської області, нагороджуються обласною літературною премією.

Автору твору-переможця надається звання „Лауреат обласної літературної премії імені Євгена Маланюка”, вручаються диплом установленого зразка, нагрудний знак лауреата, почесна відзнака обласної ради й обласної державної адміністрації — скульптура „Степовий орел” та грошова частина премії.

На сайті нашої бібліотеки в розділі «Краєзнавство» є сторінка «Обласна літературна премія імені Євгена Маланюка», де розміщено твори письменників-лауреатів. Електронні варіанти та дозволи на використання творів люб’язно надали самі автори.

На зустріч, що відбулася в стінах бібліотеки 16 грудня, завітали: Шпирко Оксана Леонідівна, яка представляла свою збірку «Та, що чекала вітрила» у номінації «Поезія», Михида Людмила Миколаївна – книгу «Іван Багряний: таємниці творчої лабораторії. Мала проза» у номінації «Літературознавство та публіцистика» та Чорноіван Олексій Петрович – (5-ти томне видання перекладів з польської мови на українську) «Гуляйпільська застава» у номінації «Проза».

Виступаючи перед молоддю, вони розповідали про свої книги, історію написання та читали власні твори. Автори подарували по одному примірнику видань бібліотеці, тож тепер у наших користувачів є можливість познайомитися з творами та доторкнутися до краси українського слова.

Музичний настрій створили учні Кіровоградської музичної школи №1 імені Г. Г. Нейгауза: Літвінова Аліна, Друкова Ольга та Паученко Катерина, які чудово виконали українські пісні.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
342 Переглядів
Вибрати мову сайту »