Найкращі сини твої, Україно!

18 лютого для військовослужбовців ВЧ А-1840 працівники відділу популяризації книги провели історичний екскурс «Українські герої: символ гідності», присвячений Дню пам?яті героїв Небесної сотні. Учасники з?ясували причини, прослідкували хронологію подій на Майдані Незалежності, починаючи з листопада 2013 року.

Ситуація, яка склалася в нашій державі в лютому 2014 року, показала, що український народ на Майдані продемонстрував високий патріотизм, глибоку духовну силу. Він ще раз довів, що не є народом другого сорту, який можна принижувати, зневажати, грабувати. Майданівці три місяці намагалися мирним шляхом домогтися аби влада їх почула. Але все закінчилося так, як ніхто не очікував – масовим розстрілом 20 лютого.

Небесна сотня – це герої української революції. Вони назавжди увійшли в історію країни як борці за повноцінну європейську українську державу та справедливість. Сміливість і жертовність людей, які беззбройні гинули під кулями снайперів, просто вражають.

Бібліотекарі зробили тематичний огляд книг «Небесна сотня. Назавжди патріоти». Це видання, які висвітлюють героїзм, самопожертву, відданість та любов до своєї Батьківщини людей з різних куточків нашої країни, різного віку, різних професій, різних соціальних прошарків – тих, кому була не байдужа доля своєї Вітчизни.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
316 Переглядів
Вибрати мову сайту »