Про гендер пізнавально та цікаво

23 березня у відділі популяризації книги для студентів Кіровоградського інституту комерції відбулося чергове засідання лекторію «Молодь і право». Спілкування учасників із провідним спеціалістом відділу правової роботи та освіти, реєстрації НПА та систематизації законодавства Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Піскун Вірою Михайлівною відбулося у формі психологічного практикуму. Цікавою для молоді була тема «Гендерні підходи до сімейного виховання».

Віра Михайлівна наголосила, що на початку ХХІ ст. перед світовим співтовариством постало завдання досягти фактичної рівності жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного життя. Рівноправну участь жінок і чоловіків у політичному та економічному житті демократична громадськість вважає необхідною умовою прогресу в соціально-економічному розвитку, розв’язанні актуальних політичних, соціально-культурних, расових, етнічних, а також соціально-психологічних проблем.

У багатьох країнах відбувається кардинальне переосмислення соціальної ролі жінок і чоловіків у суспільстві, розгорнуто діяльність із забезпечення їх рівних прав. Україна знаходиться на 67 місці у світі по реалізації гендерної рівності.

Під час обговорення студенти з?ясували, що в суспільстві склалися стереотипи чоловічих і жіночих професій, критерії щодо досягнення успіху та оплати праці. Аби їх подолати чоловіки та жінки повинні мати однакові права та можливості, адже важливими є не біологічні або фізичні відмінності, а те культурне та соціальне значення, якого суспільство надає вказаним відмінностям.

Студенти переглянули відео ролик про успішних жінок, які завдяки власним особистим якостям, наполегливості та кропіткій праці досягли неабияких висот, та познайомилися з книжковою виставкою «Гендер у сім?ї, роботі, політиці».


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
333 Переглядів
Вибрати мову сайту »