Участь у “Весняному книговирі

22 квітня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва спільно з громадською організацією ТІМО «Відкриті двері» взяла участь у Другому книжковому фестивалі-виставці “Весняний книговир”, яка відбулася на площі перед Міськвиконкомом. Організатором заходу виступило видавництво «Імекс-ЛТД» за підтримки голови облдержадміністрації.

Бібліотека представила книжкову виставку під назвою «Книгу читай – світ пізнавай».

Відкрив виставку розділ «Книги, що творять історію». Саме з нього гості Фестивалю дізналися про тернистий шлях розвитку української незалежності, етапи її розвитку – від княжої доби до наших днів.

Наступний розділ «Слово, яке не старіє» ознайомив мешканців міста з класиками української літератури. Тут були представлені книги Т. Шевченка, Л. Українки, Г. Сковороди, І. Франка та ін.

«Книжкові новинки, які варті уваги» – третій розділ виставки. Саме в ньому бібліотекарі представили нові надходження книгозбірні.

Родзинкою виставки став розділ «Читай у різних форматах», де було запропоновано книги з різних галузей знань на компакт дисках.

Справжніх естетів зацікавив розділ «Мистецькі скарби», а людей, які полюбляють майструвати щось своїми руками – «Книга дарує натхнення».

Також, для гостей Фестивалю працівники відділу абонементу протягом дня проводили вікторину «Колесо історичної фортуни». Всі, хто правильно відповідав на запитання, отримували призи. До речі, у вікторині брали участь не тільки школярі та студенти, а й дорослі люди.

Захоплення у молоді та наймолодших відвідувачів Фестивалю традиційно викликав майстер-клас з патріотичного розпису, який провела бібліотекар відділу сприяння технічній творчості молоді.

Представники ГО ТІМО «Відкриті двері» запропонували до уваги учасників Фестивалю книжкову виставку з фонду бібліотеки ГО – «Молодь читає – Україна процвітає», а також виступили волонтерами бібліотеки у проведенні опитування «Молодіжна бібліотека: популярність, репутація, бренд».

За участь у Другому книжковому фестивалі-ярмарці «Весняний книговир» бібліотеку було відзначено Дипломом Кіровоградської обласної державної адміністрації.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
294 Переглядів
Вибрати мову сайту »