Бібліо-квест «Мовний дивосвіт»

У рамках Другого книжкового фестивалю «Весняний книговир» (до Всесвітнього дня книги і авторського права) для учнів комунального закладу «Дитячий будинок «Наш дім» бібліотекарі відділу популяризації книги провели бібліотечний квест «Мовний дивосвіт».

Учасників поділили на 2 команди, капітанами яких буди молоді кіровоградські поети Нічишина Наталія та Бірзул Денис. Команди отримали маршрутний лист, в якому зазначалася послідовність виконання завдань, які знаходилися в різних відділах на наступних станціях: «Історична», «Наукова», «Дитинство», «Літературна», «Бібліографічна». Кожна станція мала свої особливості. Наприклад, завітавши на «Історичну», потрібно було підійти до книжкової виставки в пункті європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» та знайти в одній із книг завдання на історичну тематику; «Бібліографічна» запрошувала познайомитися з різними типами словників та знайти в них значення слова; відшукати кожне слово з вислову за бібліографічними підказками пропонувала «Наукова». Мандрувати відділами бібліотеки було цікаво, а виконання завдань викликало інтерес і захоплення.

Перемогла команда Нічишиної Наталії. Всі учасники отримали призи – міні-біліотечку.

Учасники квесту під час чаювання мали можливість невимушено поспілкуватися з молодими поетами та послухати їхні вірші, взяти участь у презентації книги Анатолія Загравенка «Україна зачекалася на вас».

Анатолій Романович подарував вихованцям «Дитячого будинку «Наш дім»» збірки своїх творів, підписавши усім бажаючим книги на згадку.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
1 094 Переглядів
Вибрати мову сайту »