Україні – 25!

24 серпня працівники Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва долучилися до святкування 25-річчя Незалежності України.

На площі Героїв Майдану бібліотекарі презентували насичену пізнавально-розважальну програму. Бібліотечний майданчик відкривала книжкова виставка «День народження держави», яка знайомила містян з історією держави та українською літературою років незалежності.

Бібліотекарі провели майстер-клас з виготовлення та розпису магнітів в українському стилі з солоного тіста. Виготовлення шедеврів з солоного тіста – дуже захоплююче заняття, яке приносило ціле море задоволення як дітям, так і дорослим. Ліпили, розфарбовували і забирали на згадку про бібліотеку та 25-ту річницю дня народження рідної держави.

Також цього дня створювали інтерактивну карту-мозаїку «Україні – 25!». Кожен з 25 учасників намагався представити одну з областей України. Мітками на карті творці позначили багато красивих місць, визначних подій та відомих людей, що характеризують конкретну область. Під час створення мапу активно обговорювали і зацікавлено фотографували. Автори карти намагалися таким чином стимулювати до читання і мотивувати людей більше подорожувати, щоб пізнавати рідну Україну.

Майже 700 патріотично налаштованих містян святкували День Незалежності України разом з юнацькою бібліотекою і це свято запам’ятається їм надовго.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
282 Переглядів
Вибрати мову сайту »