Толерантність як засіб збереження культури

Напередодні Міжнародного дня толерантності бібліотекарі відділу популяризації книги для учнів ЗОШ № 4, НВО-школи-ліцей «Вікторія-П» провели тренінг «Через толерантність – до взаєморозуміння та успіху».

Із розвитком суспільства люди почали розуміти, що Земля не така вже й велика, що всі люди – сусіди, а вона – наш спільний дім, який треба берегти. Для того щоб поєднати зусилля, треба знаходити спільну мову, бути толерантними.

Учасники заходу виконували вправи «Психолог», «Асоціативний ряд», «Символ життя», «Витинанка».

В одній із вправ були представлені слова «працьовитість», «освіта», «здоров?я», «любов», «гроші», «друзі», які учні мали розмістити за порядком їх важливості у житті, в іншій – на кожну літеру слова «толерантність» називали риси характеру, які притаманні толерантній людині.

Також бібіліотекарі оформили куточок «Толерантність моїми очима», де молодь мала змогу висловити і записати своє бачення толерантності та свої побажання оточуючим.

Разом прийшли до висновку, що всі люди різні й необхідно поважати та цінити думку, погляди кожного із нас.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
521 Переглядів
Вибрати мову сайту »