Насилля як соціальна проблема

З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», яка ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році, проводяться заходи з попередження і подолання насильства.

Проблема подолання насильства в сім?ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків є актуальними для українського суспільства.

29 листопада на черговому засіданні лекторію «Молодь і право» відбувся психологічний практикум «Захисти себе від насильства». Із студентами комерційного технікуму спілкувалася Піскун В. М., провідний спеціаліст відділу правової роботи та освіти, реєстрації НПА та систематизації законодавства Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Звертаючись до молоді, Віра Михайлівна наголосила, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Небезпечність насильства в родині полягає в тому, що його прояви і жорстокість в сім’ї руйнують злагоду, спокій, домашній затишок, і, в той же час, виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти, які, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому моделюють цей негативний досвід у власне життя.

Наприкінці заходу Віра Михайлівна роздала учасникам пам?ятки «Абетка виживання», де зібрані поради, які допоможуть попередити виникнення насильства.


Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
298 Переглядів
Вибрати мову сайту »