«Жадан і Собаки» в бібліотеці

 

15 грудня в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась творча зустріч з відомим письменником та музикантом Сергієм Жаданом і гуртом «Собаки», в рамках всеукраїнського ПСИхотуру.

Сергій Жадан – цікавий та неординарний письменник, який чудово спілкується з публікою і має власний погляд на власну творчість. Під час зустрічі він познайомив присутніх з новою поетичною збіркою «Тамплієри». До книги увійшли тексти, написані протягом останнього року, відразу після виходу «Життя Марії». Це своєрідний поетичний щоденник за 2015-й рік.

«Тамплієри» – 39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається”, – сказав автор.

Сергій охоче читав вірші з нової книги та розповідав історії їх створення.

Друга половина зустрічі була присвячена всеукраїнсьому ПСИхотуру проекту «Жадан і Собаки» та ініціативу «Подаруй Сашку Кольченку побачення з мамою».

Публіка надзвичайно тепло приймала Сергія Жадана і «Собак в космосі» та одразу після прес-конференції вирушила на концерт у Fusion Club.

На згадку про зустріч Сергій Жадан подарував нашій бібліотеці нову книгу та плакат з побажаннями для користувачів книгозбірні.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
429 Переглядів
Вибрати мову сайту »