Ох і Масляна, ох і весела!

22 лютого в стінах Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва, в колі друзів, улюблених читачів та партнерів відбулися справжні гуляння на Масляну – гостинні, гучні, щирі, веселі, з пісня¬ми, танцями, забавами й частівками!

Щиро вдячні Кіровоградській єпархії УПЦ, в особі священика Івана Верескуна, за надану допомогу у приготуванні млинців та усім, хто долучився до проведення свята цього року.

Відкрили святкову програма молодіжний театр «Палата №6» з тематичною постановкою, розігравши народні традиції Масляної. Скоморохи, Масляна, Весна та Зима, а також Зять із Тещею – ці герої зачаровували глядачів своєю акторською майстерністю! «Палатовці» викладалися на усі сто відсотків і з радістю залучали до участі гостей заходу.

Чудову весняну колекцію одягу під назвою «Зерна Мокоші» приготували вихованці імідж-центру «Ольга». Колекція та постановка були дуже оригінальними та неповторними, завдячуючи дизайнеру Лорі Новосьоловій. Порадували присутніх й вокальні номери від Дениса Каплунова та Анни Ступак.

Молоді талановиті співаки та музиканти міста Кропивницького – Ксенія Чеканова, Микола Папуша, гітарист Роман Губенко та саксофоніст Назар Ісаков – заряджали позитивом та готували слухачів до приходу Весни, виконуючи авторські пісні та кавер-версії відомих хітів. Після концертної програми прийшов час розваг. «Масляні» забави захопили бібліотеку: на швидкість викушували дірочки у млинцях, командно заплітали стрічки, перетягували канат та танцювали зелені «Ялиноньки-пеньочки». До душі прийшлись й весняні майстер-класи – виготовлення гіацинтів із гофрованого паперу та паперових жайворонків.

Протягом усього заходу діяв благодійний розпродаж на підтримку воїнів, що знаходяться в зоні АТО.

Ну і, звичайно, частування запашним чаєм та млинцями – головною стравою на Масляну. Усі з задоволенням куштували млинці, фотографувалися з Мореною та Колодієм, веселились та спілкувалися. Затишна та приємна атмосфера панувала протягом усього вечора, аж до закриття самої бібліотеки. Веселі та ситі відвідувачі «Гуляння на Масляну» закликали бібліотекарів не забувати про українські традиції та частіше проводити подібні заходи.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
662 Переглядів
Вибрати мову сайту »