Тренінг для тренерів з медіаграмотності

27-30 березня Т.Букач, завідувач сектору соціокультурної діяльності, члени ГО ТІМО «Відкриті двері», взяла участь у тренінгу для тренерів з медіаграмотності, який організувала у м. Київ «Академія Української Преси». Цей захід – підвищення кваліфікації та оновлення тренерської бази тренерів з медіаграмотності, що залучені до програми медіаосвіти громадян України. Усього відбудеться 4 тренінги для кожного з регіонів України.

Учасниками першого тренінгу стали 21 представник із Київської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської та Вінницької областей. Приємно, що Кіровоградщину на даному навчанні представляла саме наша книгозбірня.

Над поглибленням знань з медіаграмотності працювали найкращі тренери України: Тетяна Іванова, Артем Бабак, Олена Тараненко та Сергій Штурхецький. Кожен навчальний день був присвячений новій темі – формуванню якостей медіаграмотної людини; роботі з фейком; журналістиці та пропаганді; інформаційній безпеці та медіагігієні. Тренери ділилися з учасниками не лише знаннями, але й тренерськими секретами, цікавими вправами та професійними порадами.

Тож вже незабаром запрошуємо усіх бажаючих на оновлений тренінг з медіаграмотності!


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
439 Переглядів
Вибрати мову сайту »