Свіжий подих музики – гурт «Між хвиль»!

5 квітня, у вечірній час, молодь міста Кропивницького вже традиційно відвідала черговий захід в рамках бібліопроекту «Креативна середа». Він був дійсно унікальним і не схожим на попередні, адже на очах у публіки народжувався новий гурт. Захід проходив у вигляді презентації творчості чотирьох талановитих юнаків, які об’єдналися в гурт під назвою «Між хвиль». Хлопці підкорили глядачів своїми вокальними даними, прекрасними звуками гітари, флейти та унікального інструменту «кахон».

Розпочався захід з невеличкого знайомства, під час якого кожен із учасників розповідав про себе. Після цього присутні насолоджувалися творчістю гурту, слухаючи кавер-версії на відомі українські хіти.

Незвичним чином публіка дізналася наскільки хлопці обізнані у сфері музики, адже для них було проведено «швидко-бліц». З цим завданням члени гурту впорались майже на сто відсотків, відповівши на запитання максимально точно.

У затишній, домашній атмосфері авторські пісні учасників гурту сприймалися як справжні хіти. Всі були заворожені незвичним звучанням музикальних інструментів та голосу соліста гурта – Дмитра Бичєва.

Несподіванкою для присутніх став сюрприз від гурту. Вони подарували найактивнішим «вболівальникам» запрошення на свій перший «справжній» концерт. Ще одним подарунком була відео-візитівка, яку хлопці підготували спільно з працівниками бібліотеки. Для створення відео було зроблено майже 400 фотографій!!!

Хлопці довели кропивничанам, що гурт має право на існування не тільки на теренах України, а і за її межами. Ми, в свою чергу, бажаємо хлопцям творчих успіхів та досягнень!


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
446 Переглядів
Вибрати мову сайту »