«Жива книга» в бібліотеці

20 квітня бібліотека долучилась до проведення ХХІІ-го Всеукраїнського відкритого фестивалю, присвяченого Дню Землі. Це чудове свято дружби, традицій, культури, таланту і патріотизму об’єднало дітей та молодь з різних куточків нашої країни.

На базі бібліотеки відбулася локація «Громадська думка», яка пройшла у форматі «жива книга». З учасниками фестивалю спілкувалися директор Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва Лариса Савенко та голова обласної організації Національної спілки письменників України Василь Бондар. Відповідаючи на численні запитання юнаків та дівчат, вони зазначили переваги обраних професій, поділилися секретами створення затишку та традицій у власній родині, розповіли про особистий внесок у розвиток культури Кіровоградщини, звернули увагу на важливість читання та назвали свої улюблені книги.

Координатор Пункту європейської інформації бібліотеки познайомила учасників фестивалю з його діяльністю. Старшокласники дізналися про грантові пропозиції, конкурси, стипендіальні програми з інформаційного бюлетеня ТІМО «Відкриті двері», які розміщені на інформаційній дошці.

За підсумками ХХІІ-го Всеукраїнського відкритого фестивалю, присвяченого Дню Землі, у номінації «Громадська думка» Дипломом І-го ступеня нагороджено Євроклуб «Астра» Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія – інтернат – школа мистецтв) (керівник Берлін О. А.). Приємно зазначити, що члени євроклубу «Астра» є активним учасником різноманітних заходів, які проводить бібліотека.

Отже, вітаємо переможців!


Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
393 Переглядів
Вибрати мову сайту »