Вільшанської ЦБС

Методичний десант до бібліотек Вільшанської ЦБС на тему: «Бібліотека і молодь: сучасний погляд» 30 травня 2012 року
Сільська бібліотека сьогодні – не сховище книг, а інформаційно-культурний центр, який має брати безпосередню участь у розв’язанні питань, що є принциповими для нормального функціонування суспільства. Вона має ставати на підтримку інтересів людей, які живуть поряд та приходять зі своїми проблемами до бібліотекарів. Сільська книгозбірня має обслуговувати населення на основі вивчення та задоволення різних інформаційних потреб усіх своїх користувачів.
З метою надання практичної і методичної допомоги організовано методичний десант до бібліотек Вільшанської централізованої бібліотечної системи групою фахівців обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка на чолі з директором бібліотеки Л. Савенко.
30 травня на базі Вільшанської ЦРБ відбувся майстер-клас на тему: «Бібліотека і молодь: сучасний погляд» для бібліотечних працівників централізованої бібліотечної системи.
До уваги учасників занять провідними спеціалістами ОЮБ ім. О.М. Бойченка було представлено ряд ґрунтовних консультацій-візуалізацій, методичних рекомендацій, презентацій, зокрема з питань:
– Позитивний імідж бібліотеки. Як його створити? (Л.Савенко, директор бібліотеки);
– Інноваційні форми і методи роботи бібліотек з юнацтвом (Л. Настояща, завідувач науково-методичного відділу);
– Індивідуальна робота бібліотеки з молодими користувачами. Вивчення запитів та інтересів користувачів (С. Ткаченко, завідувач відділу абонементу);
– Робота з обдарованою молоддю та клубами за інтересами (Т. Дащенко, головний бібліотекар відділу абонементу);
– Робота з бібліотечними фондами як фактор актуалізації бібліотеки (Т. Яськів, завідувач відділу комплектування і зберігання документів).
Під час ознайомлення з роботою бібліотек системи фахівцями ОЮБ ім. О.М. Бойченка було позитивно оцінено діяльність книгозбірень, зокрема, роботу з молодіжною аудиторією із громадянського, патріотичного, екологічного виховання та національного культурного відродження. А також відзначено досвід роботи ЦРБ з питань сімейного виховання; Осичківської бібліотеки-філії – з творчо-обдарованою молоддю, з краєзнавчої роботи – ЦРБ та Березовобалківської бібліотеки-філіі, за здоровий спосіб життя – бібліотек системи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вибрати мову сайту »