Голованівського району

З метою надання практичної і методичної допомоги 10 жовтня відбувся методичний десант «Бібліотека і молодь: сучасний погляд» до бібліотек Голованівського району. Групою фахівців обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка на чолі з директором бібліотеки Л. Савенко було представлено ряд ґрунтовних консультацій-візуалізацій, методичних рекомендацій, презентацій, зокрема з питань:
– Позитивний імідж бібліотеки. Як його створити? (Л.Савенко, директор бібліотеки);
– Інноваційні форми і методи роботи бібліотек з юнацтвом (О.Кісельова, завідувач науково-методичного відділу);
– Індивідуальна робота бібліотеки з молодими користувачами. Вивчення запитів та інтересів користувачів (С. Ткаченко, завідувач відділу абонементу);
– Бібліотека – центр активності громадськості на селі. (О. Полякова, завідувач сектору менеджменту і маркетингу);
– Автоматизація та інформатизація сучасної бібліотеки (Ю. Терещенко, головний інженер відділу автоматизації та комп’ютерних технологій).
Відкрила заняття Н. Коваленко , директор Голованівської районної бібліотеки для дорослих.
У роботі брали участь: Кирилюк Н. К., заступник голови Голованівської РДА; Піщик Т. В., начальник відділу культури і туризму РДА, Гордійчук І. В., головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім”ї. дітей та молоді», Ступаченко С. С., головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Голованівського районного центру зайнятості, Мельник Т. І., методист Голованівського будинку дитячої та юнацької творчості.
Підведення підсумків методичного десанту відбулося у форматі «питання-відповідь».

 

Н. Коваленко , директор Голованівської районної бібліотеки для дорослих;

 

 

 

 

 

О. Кісельова, завідувач науково-методичного відділу ОЮБ ім. О. М. Бойченка «Інноваційні форми і методи роботи бібліотек з юнацтвом»

 

 

 

 

С. Ткаченко, завідувач відділу абонементу ОЮБ ім. О. М. Бойченка «Індивідуальна робота бібліотеки з молодими користувачами. Вивчення запитів та інтересів користувачів»

 

 

 

 

О. Полякова, завідувач сектору менеджменту і маркетингу ОЮБ ім. О. М. Бойченка «Бібліотека – центр активності громадськості на селі»

 

 

 

 

Ю. Терещенко, головний інженер відділу автоматизації та комп’ютерних технологій ОЮБ ім. О. М. Бойченка «Автоматизація та інформатизація сучасної бібліотеки»

 

 

 

 

Л. Холостова , завідувач відділом обслуговування Голованівської РБ «Голованівська районна бібліотека для дорослих – центр життя і культурного спілкування молоді»

Вибрати мову сайту »