Читачі про нас

Оксана

Дуже вдячна за проведений на території бібліотеки патріотичний арт-табір. Синові сподобалися майстер-класи та екскурсії. Особливо екскурсія до музею військової частини спеціального призначення.

Окрема вдячність Букач Тетяні за увагу до наших дітей!

Галина

Зумм-зустріч про смайлики дуже сподобалася мені та моїй дитині. Тепер вона більш коректно надсилає користується смаликами в переписці і своїм подругам розповідає, що в цій сфері також є свій єтикет.

Галина

Олександр

Майже щодня відвідую бібліотеку. У комп’ютерному відділі люблю дивитися фільми і передачі онлайн. Вдячний Юлії Костянтинівні та Тетяні Петрівні за уважне ставлення. Завжди готові допомогти та проконсультувати.

Олександр

Олександр

Дуже подобаються майстер-класи. Та вдячний за швидкий та вдалий підбір літератури

Олександр

Уляна

Дуже вдячна привітним бібліотекарям, які завжди порадять гарну книгу. А найдужче подобаються заходи і майстер-класи. Дякую за вашу роботу!

Олег Бондар

Бібліотека ім. Маланюка нині є чи не основним осередком культурного життя міста. Знайомий з багатьма працівниками, всі висококультурні, освічені люди. Двічі проводив презентації своїх книг, щиро вдячний за увагу, теплу й доброзичливу атмосферу.

Олег Бондар

Василь

Привітні бібліотекарі радо йдуть назустріч у співтворенні різних проєктів.

Василь

Діана

Чудова бібліотека, сприяє духовному та творчому розвитку своїх читачів. Дарує натхнення та бажання дізнаватись щось нове через свої книги.
Привітні та доброзичливі бібліотекарі, які завжди допоможуть з вибором книги.

Діана

ОБФ “Повернення до життя”

Багато років беремо участь у різноманітних заходах бібліотеки, проводимо спільно – це завжди найвищий рівень організації та найкращі спеціалісти.Дякуємо за партнерство!

ОБФ "Повернення до життя"

Оксана

Партнери та друзі! Не тільки співпрацюємо з Вами у реалізації різних соціальних, освітніх проєктів, а й є Вашими читачами☺️Ви молодці 💪 Так тримати! Завжди тепло зустрічають дівчатка та якісно надають послуги!!! Співпраця з Вами легка, радісна, ПРОДУКТИВНА!

Оксана

Аліна

Дуже крутий осередок для творчої молоді. Вражають майстер-класи технічного відділу, завжди намагаюся відвідати кожен.

Аліна

Максим

Давно ходжу до книгозбірні Маланюка і приємно вражений обізнаністю бібліотекарів. Завжди порадять гарну книгу чи допоможуть у вирішенні питань.

Максим

Ірина

Гарне та атмосферне місце, ввічливі та доброзичливі працівники! Намагаємось відвідувати цей заклад частіше!

Ірина

Алина

Бiблiотека чудова,бiблiотекарi привiтнi,книги цiкавi)))

Алина

Микола

Я сам є читачем,книги можна знайти на різний смак! До того ж Багато років беру участь у різноманітних заходах бібліотеки, це завжди найвищий рівень організації та найкращі спеціалісти! Ставлю лайк!

Микола

Микола

Я сам є читачем,книги можна знайти на різний смак! До того ж Багато років беру участь у різноманітних заходах бібліотеки, це завжди найвищий рівень організації та найкращі спеціалісти! Ставлю лайк!

Микола

Jeff Schlieper

I really enjoy conducting Zoom English classes on behalf of this wonderful library. I am particualrly grateful to Kristi Koren, who coordinates the classes on behalf of Malaniuka library, for her continued support and encouragement.

Jeff Schlieper

Світлана

Дякую Вам велике за нещодавно проведену акцію “Бібліотекар на годину”. Я отримала дуже приємні враження та пригадала свою колишню роботу Я дуже хочу працювати бібліотекарем і надалі!

Світлана

 

Як вас звати? (Ім'я, або повне ПІБ)
Ваша електрона адреса
Що Ви про нас думаєте?
Введіть код: 
Вибрати мову сайту »