Увага! Нова книга!

Свищ Павло. Сівачі українського поля. Нариси про хліборобів / Павло Свищ; гол. ред. С. Новицький. -Х. : Мачулін, 2022. -132 с. -(Сер. “Б-ка альманаху “Сівач””). -ISBN 978-617-8195-12-0

Автор цього унікального видання – Павло Свищ, який народився, виріс і живе на славетній бахмацькій землі, на Чернігівщині. Пан Павло пише вірші, оповідання, публіцистику. Також Павло Петрович – член редакційної колегії

літературного альманаху «Сівач» (м. Кропивницький).
         Книга побачила світ у Харкові (видавництво «Мачулін»). Очолив видавничу раду голова редакційної колегії літературного альманаху «Сівач» молодий поет з Кропивницького Станіслав Новицький. Авторка дизайну обкладинки – заступник голови видавничої ради Аліна Шевченко.

«Сівачі українського поля» – це нариси про пасічників і хліборобів, про рід Симиренків та Івана Пулюя, про Ольгу Коломієць та Миколу Бенардоса, про Петра Прокоповича та Василя Ремесла….

«Кожен текст чи біографія просто неоціненна в сучасному світі. Хто візьме до рук цю книгу, переконається особисто. Павло Свищ зробив титанічну річ – зміг показати нашому народові обличчя справжнього патріотизму. Обличчя унікальних людей, які жили колись і живуть нині у нашій країні, працюють заради неї. Вони – хлібороби українського поля! Наші хлібороби і тільки нашого українського поля, заради якого живемо і боремось сьогодні…» – так тепло та проникливо відгукується про книгу автора Станіслав Новицький Книга припаде до душі і пенсіонеру, і студентові, і агроному, і взагалі кожному патріотові України.