Увага! Нова книга!

Литвин Ярослава. Не мій дім : роман  / Ярослава Литвин; ред. О. Чорноморець. -Х. : Фабула, 2021. -352 с. -ISBN 978-617-522-042-9

Ярослава Литвин — сучасна українська письменниця, романістка.

«Не мій дім” – це захопливе, моторошне й атмосферне чтиво, яке водночас торкається багатьох важливих тем і стереотипів про “жіноче щастя”, досі популярних в нашому суспільстві. А ще це історія про співіснування і взаємодію людського та штучного розуму, про межі між ними, які вже сьогодні виявляються сильно розмитими, а в недалекому майбутньому можуть зникнути зовсім.

Одна невдача тягла за собою іншу, невпевненість росла — і ось успішна дизайнерка перебивається випадковими заробітками і боїться співбесід. У Сюзанни професійне вигорання, депресія й тривожні стани. Хтозна, як склалось би її життя, якби одного дня вона не зустріла його — уважного, харизматичного, розумного чоловіка. Молоде подружжя переїжджає у власний високотехнологічний будинок, сподіваючись нарешті знайти спокій та щастя. Але в їхньому домі з’являється хтось третій — робот на ім’я Кейт. І все перевертається з ніг на голову.

Запрошуємо до читання!