Увага! Нова книга!

Кусумано Майкл А. Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса /А. Майкл Кусумано, Б. Девід Йоффі ; пер. з англ. С. Новікової. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 256 с.

                   Як стають видатними стратегами? Гейтс, Гроув і Джобс були першими бізнес-зірками в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1.5 трильйона доларів – Microsoft, Intel та Apple – автори цієї книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Саме ці правила допомогли iPhone далеко посунути індустріальних гігантів Nokia та BlackBerry, крихітній компанії Microsoft взяти гору над своїм головним замовником – на той час найдорожчою у світі компанією IBM.

                   Ця книжка – путівник найкращими сторінками досвіду стратегічного планування, управління та практичної діяльності, який дозволить будь-кому стати ефективним стратегом, як Гейтс, Гроув чи Джобс.