Про нас у ЗМІ

2022|20212020| 20192018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року


Савенко С. Професіоналізм бібліотекарів, креативність та соціальне партнерство – шлях до успішної бібліотеки // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 8-16


У статті висвітлюються найбільш значущі події останнього десятиріччя розвитку Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка: особлива увага приділяється проектній діяльності бібліотеки та соціальному партнерству.

Читати далі…


Завірюха О. «Творчість сильних духом» у стінах юнацької бібліотеки // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 17-19


Мистецька творчість не знає фізичних чи розумових меж. Діти та молодь з обмеженими можливостями, не зважаючи на них, малюють і створюють чудові поробки, які дивують оточуючих та змінюють світ, а бібліотека їм допомагає.

Читати далі…


Таратута Н. Бібліотека – центр культурного дозвілля молоді// Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 20-25


У статті йдеться про нові нетрадиційні форми роботи з молоддю в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Читати далі…


Гурба Л. Бібліотека та ЗМІ: партнерські відносини у вихованні патріотизму молоді // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 26-30


У статті висвітлено досвід роботи Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка щодо виховання патріотизму молоді за допомогою вивчення історії рідного краю у співпраці з обласним радіо.

Читати далі…


Букач Т. Патріотичний арт-табір «Сторінками історії» як інструмент організації змістовного літнього  дозвілля молоді в бібліотеці // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 31-35


Статтю присвячено організації змістовного літнього відпочинку молоді в патріотичному арт-таборі «Сторінками історії» на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Читати далі…


Твердоступ Р., Шевченко І. Формуємо правосвідому особистість // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 36-41


У статті розглядаються актуальні підходи до формування правової культури сучасної молодої особистості в бібліотеці, набуття юними громадянами сталих знань та усвідомлення відповідальності за свої дії і вчинки.

Читати далі…


Шах Д. Молодіжні літературні клуби як осередки вивчення сучасної української літератури // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 42-45


Статтю присвячено роботі молодіжного літературного клубу «Ліра», створеного при Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка з метою сприяння популяризації сучасної української літератури.

Читати далі…


Петренко Т. Сучасні підходи  до популяризації книги та читання за допомогою мережі Інтернет// Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 46-49


У статті йдеться про застосування соціальних мереж як ефективного інноваційного способу просування і популяризації (промоції) якісних книг.

Читати далі…


Ткаченко С. Юнацька бібліотека як організатор сімейного читання // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 50-53


Сьогодні багато батьків незадоволені тим, що їхні діти не люблять читати. Але як зацікавити дитину книгою? Прищеплення дітям інтересу до читання найбільше залежить від батьків. Тому завдання бібліотек – відродження сімейного читання.

Читати далі…


Яськів Т. Сучасний стан формування інформаційних ресурсів Кіровоградської ОБЮ ім. Є. Маланюка: проблеми і перспективи // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 60-64


У статті представлено досвід і перспективи роботи бібліотеки у напрямах формування бібліотечних фондів та комплектування.

Читати далі…


Ротар Т., Терещенко Ю. Бібліотека у світлі сучасних інформаційних технологій // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 65-71


У статті розповідається про роботу відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка, заходи в рамках Всесвітнього та Європейського тижнів коду, навчання користувачів роботі на ПК

Читати далі…


Кісельова О. ІТ-технології – незамінний інструмент сучасного методиста // Бібліосвіт: інформаційний вісник. – 2018. – № 3. – С. 72-77


У статті проаналізовано досвід використання новітніх інформаційних технологій Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка під час організації підвищення кваліфікації  бібліотечних кадрів  Кіровоградщини.

Читати далі…


Любарський Р. Від «Брайт Букс» до «Імекс-ЛТД» // Народне слово. – 2018. – 29 листопада. – С. 8


Зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка в галузі літератури Володимиром Яворівським відбулася у читальному залі обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Читати далі…



Зустріч із письменником Володимиром Яворівським // Наше місто. – 2018. – 29 листопада. – С. 4


Зустріч із письменником Володимиром Яворівським та презентація книги про Катерину Білокур відбулася в обласній бібліотеці для юнацтва імені Маланюка. Книга «Автопортрет з уяви», створена на початку 80-х років минулого століття, досі залишається бестселером і прочитується на одному подиху. Читати далі…



Любарський Р. Зрозуміти цінність життя через фентезі // Народне слово. – 2018. – 8 листопада. – С. 16


Це Вадим Овчаров з оповіданнями «Багряні ночі Альзеари», «Спрага» та «Останні вартові». Є тут і Ольга Мігель, автор оповідання «Лицар мертвої королеви», а також Ольга Козій з оповіданням «Багряний ліс».Читати далі…


Березіна О. Український дебют Елеонори Бельської // Украина-центр. – 2018. – 11 октября. – С. 10


Нещодавно у Львові були підведені підсумки Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози на кращу книжку року «Крилатий Лев» – 2018. Читати далі…


Ніколаєвська С. «Крилатий Лев» назвав книгу Елеонори Бельської найкращою // Народне слово. – 2018. – 25 жовтня. – С. 8


Олена Баранова (а саме це справжнє прізвище письменниці) працює завідувачем амбулаторії загальної практики сімейної медицини та головним фахівцем за спеціальністю «терапія» при управлінні охорони здоров’я  Кропивницької міської ради. Читати далі…


Кісельова О. Бібліомарафон «Звучи, рідна мово!» //Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. – 2018. – № 4. – С. 19-24


Будь-яка держава в процесі свого становлення й розвитку так чи інакше стикається з мовним питанням. І, як правило, рано чи пізно надає перевагу єдиній державній, тобто офіційній мові. Ця необхідність випливає із самої природи держави, з її суті й призначення. Читати далі…


Гурба Л. Історія України в особах // Бібліосвіт. – 2018. – № 2. – С. 19-25


Сучасність вимагає докорінного переосмислення характеру подання історичних знань юнацтву та молоді. Це можливо, зокрема, шляхом викладення історії української держави крізь призму життєдіяльності державних діячів, адже тривалий час історія розглядалася лише як функція економіки, виробничих сил та суспільних відносин. Читати далі…


Стежками Аліси // Наше місто. – 2018. – 14 червня. – С. 4


Акцію за книгою Льюїса Керрола «Аліса в Дивокраї» провела обласна бібліотека для юнацтва імені Маланюка для батьків і малечі. Бібліотекарі підготували насичену програму. Вулицю «Дворцова» перетворили на територію дитинства. Читати далі…


Ми та Європа // Наше місто. – 2018. – 31 травня. – С. 4


Дню Європи була присвячена вулична акція «Ми та Європа», яку в рамках бібліопроекту «Креативна середа» провели обласна бібліотека для юнацтва імені Маланюка та молодіжна громадська організація «Молот». Читати далі…


“Подорож вулицями старого міста” // Вечірня газета. – 2018. – 25 травня. – С. 12


За інформацією керівника управління містобудування та архітектури Вадима Мездріна, місцем проведення квесту обрано пішохідну частину вулиці Дворцової. Читати далі…


Роль особистості в непростий період…// День. 2018. – 18-19 травня. – С. 13


У відділі популяризації книги Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка організовано книжкову виставку «Гетьмани України: слава, мудрість, відвага», присвячену 145-річчю від дня народження та 100-річчю проголошення гетьманом України Павла Скоропадського. Читати далі…


Шматько Л. У бога за пазухою та інші страшні історії // Наше місто. – 2018. – 19 квітня. – С. 4


Книга, може, і не найбільше, але одне з найкращих див світу. Вона залишається для нас справжнім другом, порадником, джерелом знань, основою освіти і творчості. Читати далі…


Шматько Л. Це потрібно прочитати // Народне слово. – 2018. – 19 квітня. – С. 15


Для змістовного читання у вільний час, розширення свого світогляду пропонуємо молоді цікаву сучасну літературу, якою постійно поповнюється книжковий фонд бібліотеки. Читати далі…


Не жартуй з вогнем // Наше місто. – 2018. – 12 квітня. – С. 1


Нагородження переможців всеукраїнського дитячого літературного конкурсу на тему «Не жартуй з вогнем» відбулося в обласній юнацькій бібліотеці. Читати далі…


Привіт з Італії // Наше місто. – 2018. – 5 квітня. – С. 4


Весняний концерт «Рідна пісня з Любов`ю» відбувся в обласній бібліотеці для юнацтва імені Маланюка. Організаторами свята української музики виступили Олена Трифонова та Любов Кардаш за підтримки італійської асоціації «Надія» з міста Феррара. Читати далі…


Сірко жив-був // Наше місто. – 2018. – 1 березня. – С. 4


Чудову художню програму показала в обласній бібліотеці для юнацтва імені Маланюка Карлівська філія Соколівського сільського будинку культури об’єднаної територіальної громади Соколівської сільської ради. Читати далі…


Учасника Кенгірського повстання, в`язня ГУЛАГу Володимира Караташа посмертно прийняли до лав Національної спілки журналістів // Нова газета. – 2018. – 1 березня. – С. 10


Квиток про його членство у спілці передав редактору «Нової газети» Інні Тільновій голова обласної організації Спілки Петро Мельник 27 лютого. Читати далі…


Шевченко І. Досвід роботи пункту європейської інформації в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. – 2018. – № 2. – С. 40-42


У статті представлено різноманітну діяльність обласної бібліотеки для юнацтва щодо європейської тематики та заохочення молоді більше дізнатись про ЄС та євроінтеграційні процеси в Україні. Читати далі…


Вечір низьких частот // Наше місто. – 2018. – 22 лютого. – С. 4


Яскраве світло софітів, дим, потужний звук. Захоплені глядачі танцюють та співають разом з виконавцями. Саме так пройшов «Вечір низьких частот» в обласній юнацькій бібліотеці імені Маланюка. Читати далі…


Твердоступ Р. Він обрав свій шлях: Леонід Куценко – дослідник творчості Євгена Маланюка // Наше місто. – 2018. – 25 січня. – С. 3


Довгим був шлях повернення митця на Батьківщину. І відбулося це завдяки літературознавцю, нашому земляку Леоніду Куценку, якому в цьому році виповнилося б 65 років. Читати далі…


Твердоступ Р. Дві різні епохи, але один світогляд і біль… Біль патріотів за Батьківщину : Леонід Куценко – дослідник творчості Євгена Маланюка // День. – 2018. – 19-20 січня. – С. 12


Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва рішенням сесії обласної ради присвоєно ім`я Євгена Маланюка. І, хоча фахівцями книгозбірні зроблено вже чимало для увічнення пам`яті видатного земляка. Читати далі…


Твердоступ Р. Леонід Куценко – дослідник творчості Євгена Маланюка // Народне слово. – 2018. – 18 січня. – С. 10


Євген Маланюк і Леонід Куценко. Дві неординарні постаті, дві яскраві особистості. Дві різні епохи, але одне бачення, один світогляд, і ще біль… Біль патріотів за Батьківщину. Читати далі


2022|20212020| 20192018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Вибрати мову сайту »