АНКЕТА УЧАСНИКА

Положення

про творчий конкурс «Безпечна весна»

від БФ «Повернення до життя»

 Творчий конкурс: «Безпечна весна»

Організатори конкурсу: БФ «Повернення до життя» в рамках проекту «Права і здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» за підтримки МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» спільно з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Учасники конкурсу: в конкурсі можуть взяти участь жителі Кропивницького та Кіровоградської області віком від 14 до 25 років.

Мета конкурсу:

– формування здорового способу життя серед молоді м. Кропивницького та Кіровоградської області.

– виявлення творчих і ініціативних молодих авторів;

– стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності молоді.

Завдання Конкурсу:

-залучення молоді до участі в обговоренні проблем ВІЛ / СНІД, наркозалежності, соціально-небезпечних хвороб ІПСШ;

-підвищення інформування молоді про проблеми і заходи профілактики;

-залучення молоді до пошуку шляхів подолання загрози поширення ВІЛ / СНІД, наркозалежності, соціально-небезпечних хвороб ІПСШ;

– зниження рівня поширення ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді                           м. Кропивницький.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

– «Краще фото»;

– «Краще аматорське відео»;

– «Есе»;

– «Кращий малюнок».

1. Правила участі в конкурсі:

 1.1. Для участі в конкурсі необхідно подати анкету учасника і роботу в оргкомітет, надіславши їх на електронну адресу: kc.vip.bunker@gmail.com, занести до Ком’юніті центру «VIP-Бункер» за адресою: вул.. Чорновола, 14/2 або до сектору соціокультурної діяльності Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Є.Маланюка за адресою: вул.. Декабристів, 6/15, 2 поверх (відповідальна Корінь Христина).

1.2. Кількість робіт від одного учасника не більше 2 (фото, малюнок).

1.3. Автору повинні належати авторські права на кожну подану їм на конкурс роботу. У разі публікації або показу на виставці представлених на конкурс робіт організатори не несуть відповідальності за претензії чи скарги з боку осіб, які фігурують на цих роботах.

1.4. Всі надіслані на конкурс роботи не повертаються і не рецензуються.

1.5. Оргкомітет залишає за собою право тиражування, відтворення і демонстрації робіт в контексті заходу для висвітлення конкурсу без виплати авторського гонорару, але із зазначенням авторства та назви робіт.

1.6. Усі надані на конкурс матеріали повинні відповідати його основним темам “Безпечна весна”: пошук шляхів подолання загрози поширення ВІЛ / СНІД, наркозалежності, соціально-небезпечних хвороб ІПСШ. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються і не рецензуються.

1.7. Конкурсні роботи та анкети учасників представляються в організаційний комітет

2. Вимоги до фото, відеоробіт, есе, малюнку.

 2.1. Основною темою конкурсу – є тема «Безпечна весна», пошук шляхів подолання загрози поширення ВІЛ / СНІД, наркозалежності, соціально-небезпечних хвороб ІПСШ. У ряді випадків це може безпосередньо випливати з сюжету знімка, в іншому випадку учасник може вказати в описі, де і за яких обставин було зроблено фото. Фотографії, в яких немає можливості побачити зв’язок з темою, при всіх їх перевагах, на конкурсі розглядатися не будуть.

2.2. На конкурс приймаються як поодинокі фотографії та відео, так і серії фотографій, зроблені за допомогою традиційних або цифрових технологій.

2.3. Кожен автор може подати не більше 2 одиночних знімків і відео в одній категорії. Фотографії та відео можуть бути як кольорові, так і чорно-білі.

2.4. Час, коли був зроблений знімок, не має значення.

2.5. Допускається обробка робіт, які направляються на конкурс, за допомогою комп’ютерних програм (графічних редакторів). Раціональне використання ретуші, що підкреслює авторський задум, допускається. Роботи, в більшій мірі, створені за допомогою графічних редакторів (фотоколажі), допускаються до участі.

2.6. Файли з фотографіями повинні бути в форматі JPG або TIF і не перевищувати 3 Mb. Якщо, для пересилки роботи, Учасник зменшив розмір файлу, то рекомендується зберегти оригінал для можливої ​​подальшої поліграфічної друку фотороботи.

 2.7. Файли з відео повинні бути в форматі AVI.

2.8. На конкурс не приймаються роботи, що містять елементи насильства, расової, національної або релігійної нетерпимості.

2.9. Учасник має право «підписувати» направлені на конкурс роботи електронним способом засобами графічного редактора. Підпис автора не може містити рекламної інформації. У разі, якщо розміщення підпису на фотографії в значній мірі спотворює зображення, така робота не може бути допущена до конкурсу.

Есе.

 – Шрифт есе Times New Roman

– Загальний розмір – одна сторінка А4. (Роботи, які перевищують обсяг – розглядатися не будуть)

– Допустимий формат файлу .doc .pdf

– Файл повинен називатися вашим ім’ям, наприклад: Іванова_Марія.doc.

Малюнок.

– У конкурсі можуть брати участь не більше 2-х оригінальних малюнків від учасника.

– У роботах може бути використана будь-яка техніка виконання.

– Малюнок повинен відповідати тематиці конкурсу.

– Якщо немає можливості доставити роботи на офіс організаторів, то приймаються і розглядаються оргкомітетом фотографії робіт. Обов’язкова умова такої подачі – відмінна якість фотографій.

3. КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ РОБІТ

– точність термінології;

– глибина знань з проблеми;

– актуальність;

– творчий і креативний потенціал робіт;

– соціальна значимість і можливість її застосування в роботі з аудиторією з питань профілактики ВІЛ-інфекції;

– в роботі повинні приводитися оригінальні, креативні пропозиції щодо пропаганди серед молоді знань з профілактики ВІЛ / СНІДу.

У кожній номінації вибирається одна робота, визнана конкурсно-експертною комісією кращою, і зайняло 1 місце, і дві роботи з відповідним 2 і 3 місцями

4. ТЕРМІНИ І ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Заявки на участь у Конкурсі приймаються з дня опублікування Положення з 8 квітня 2019 р.

Консультації з підготовки конкурсних робіт для учасників Конкурсу здійснюють призначені фахівці Оргкомітету з дня опублікування Положення до 1 травня 2019 р.

Цього року переможці Кропивницького та області зможуть поборотися за додатковий приз «Глядацьких симпатій» від «AFEW-Україна» серед представників Харкова, Полтави та Чернівців. Для цього роботи переможців будуть розміщені на офіційній сторінці в інстаграммі vipbunker_ c 1.05. по 10.05.2019 за які можно буде проголосувати ставлячи лайки.

Для того, щоб уникнути накручування голосів та нечесних лайків, ми перевірятимемо всі лайки та виключатимемо ті, які являються ботами або бізнес сторінками.

 5. Конкурсноекспертна комісія

До складу Конкурсно-експертної комісії входять представники організаторів конкурсу, громадських організацій та інших партнерів Конкурсу, державних, громадських та комерційних структур, що забезпечують підтримку проекту.

Конкурсно-експертна комісія:

•  дає оцінку представленим роботам;

• визначає переможців Конкурсу по кожній номінації, рекомендує до нагородження преміями та дипломами окремих учасників Конкурсу;

У своїй роботі Конкурсно-експертна комісія керується такими критеріями:

• відповідність заявленій тематиці і номінації;

• актуальність і новизна;

• змістовність;

• практична значимість;

• оригінальність.

Діяльність Конкурсно-експертної комісії координується Оргкомітетом Конкурсу.

6. НАГОРОДЖЕННЯ КОНКУРСУ

Переможцям Конкурсу в кожній номінації вручається приз і Диплом лауреата Конкурсу в конкретній номінації під час церемонії нагородження, яка відбудеться 23.05.2019 року о 15.00 в приміщені Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка за адресою: вул.. Декабристів, 6/15.

Передбачено спеціальні призи та нагороди.

З метою заохочення учасників «AFEW-Україна» заснувала приз «Глядацьких симпатій», який вручатимуть окремо в період 1-5 липня 2019.

Рішенням Оргкомітету на підставі рекомендацій Конкурсно-експертної комісії (можуть бути затверджені додаткові індивідуальні призи.

7. ФІНАНСУВАННЯ КОНКУРСУ

Витрати на організацію та проведення Фестивалю здійснюються за рахунок організаторів, засновників і спонсорів.

Оргкомітет, спонсори мають право засновувати додаткові призи та нагороди в самостійних номінаціях.

КОНТАКТНІ ДАНІ

БФ «Повернення до життя», КЦ «VIP-Бункер» м Кропивницький,

вул. Чорновола, 14/2

Для подачі заявки: kc.vip.bunker@gmail.com

Представник оргкомітету:

Трифонова Олена – (095) 8769813

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка.

вул. Декабристів, 6/15

Представник оргкомітету:

Корінь Христина – (050) 5699007