Клуб “Профі”

ІСТОРІЯ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ

Підгрунтя роботи клубу «Профі» були закладені ще в далекому 1992 році, коли відбулося кілька зустрічей з представниками такої тепер популярної професії – інженер-програміст. На той час комп’ютери (такі звичні зараз!) тільки набували поширення у суспільстві. Була новою, викликала захоплення і сама професія програміста.

В подальші роки цикли зустрічей по профорієнтації юнацтва та молоді мали різні назви: «В пошуках ідеальної професії»(1996 р.), «Обери собі професію» (1997 р.), «Світанки починаються з зорі, життя дороги – з вибору професії» (1998 р.), «Вікно у світ професій» (1999 р.), «Робота по професійному самовизначенню» (2001 р.), „Людина цікавої професії” (2002 – 2007 рр.), але суть їх зводилася до одного – всебічно розкрити грані окремих професій, почути поради фахівців. Зустрічі були розраховані на школярів-старшокласників.

У 2004-2007 роках в рамках профорієнтаційної роботи набули широкої популярності Дні відкритих дверей навчальних закладів міста Кіровограда, які організовувались і проводились в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка.

Саме ці заходи і стали відправною точкою для створення у 2008 році профорієнтаційного клубу «Профі», на засіданнях якого старшокласники зустрічаються з представниками професій, які найбільш широко представлені у суспільстві, а також тих, які не користуються популярністю у молоді.
Під час підготовки засідань клубу „Профі” бібліотекарі залучають до співпраці управління Кіровоградської облдержадміністрації, державні установи та громадські організації, окремих громадян, засоби масової інформації.

На кожному засіданні здійснюють анонімне анкетування учасників заходу, що допомагає виявити наступного „героя” засідання. Вибір професії – це вибір важливого шляху у житті кожної молодої людини, тому не випадково на засіданнях клубу завжди цікаво і людно.

Більше книг по профорієнтації ви можете переглянути на сторінці  –   Книги по профорієнтації.

На подвір’ї 21 століття, і в світі з’являється багато незвичних професій, детальніше про них ви можете дізнатись за посиланням –  Незвичайні професії.

План роботи клубу «Профі» на 2024 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2021 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2020 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2018 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2017 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2016 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2015 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2014 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2012 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2010 рік     завантажити
План роботи клубу «Профі» на 2009 рік     завантажити
Вибрати мову сайту »