17 жовтня з 13.00 до 16.00 запрошуємо стати учасниками пазл-квесту «Довгий шлях маленького робота Кіні» (Квест з програмування для підлітків).

Організовують захід представники ГО ТІМО «Відкриті двері», спільно з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім.Є.Маланюка. Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

В світі інформаційних технологій кожній сучасній дитині та молодій людині важливо розуміти, як і яким чином працює комп’ютер та програмне забезпечення; дізнатися про видатних особистостей в світі IT.

Зацікавити підлітків програмуванням неможливо через бесіду, краще це зробити у формі гри. Пазл-квест «Довгий шлях маленького робота Кіні» – це поєднання теоритичних знаннь у сфері ІТ з практичними завданнями.

Квест складатиметься з п’яти етапів, на кожному з яких команди учасників отримуватимуть корисні навики з ремонту комп’ютерів, роботи з перефірійними пристроями, написання коду та комп’ютерної графіки. Виконуючи завдання квесту, учасники отримуватимуть фрагменти пазлу, які будуть підказками для фінального завдання. У фіналі команди повинні створити програму  для виходу робота Кіні з лабіринту.

Для тих, хто віддає перевагу пасивному сприйняттю інформації буде організовано інфо-локацію, де розповідатиметься про видатних особистостей в свті,  а також про те, чому важливо вивчати програмування.

За докладною інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.

тел. 0505699007 – Корінь Христина – член ГО ТІМО «Відкриті двері», головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua

Працюємо з 9:00 до 19:00, у п’ятницю та неділю – до 18.00, вихідний – субота.