Увага! Нова Книга!

Камп Пітер.  Прорив у швидкості читання. Книжка за день – це реальність / Пітер Камп; пер. з англ. В. Глінка ; гол. ред. О. Дубчак. -К. : Наш Формат, 2018. -336 с. -ISBN 978-617-7682-00-3
Книжка експерта зі швидкісного читання, засновника Peter Kump Reading Consultants Пітера Кампа, колишнього директора Інституту динамічного читання імені Евелін Вуд. Вперше опублікована в 1979 році. В 2018 році перекладена видавництвом «Наш формат» (перекладач – Валерія Глінка).
Пітер Камп презентує розроблену програму для збільшення швидкості читання та посилення розуміння прочитаного. Такий підхід дає змогу читачеві обрати відповідні матеріали та визначити власний темп; це є ідеальним методом для зайнятих людей з щільним робочим графіком. 
В світі стільки цікавих книг, які хочеться прочитати, але часу на всі, звісно, не вистачає. Якби ж нам вдалось прочитати всі книги одним махом. Звучить не правдоподібно? Насправді існують шляхи досягнення таких результатів. Перш за все, читати подібні книги.
Багато відомих осіб використовують швидкісне читання для нагромадження знань і більшість з них, дійсно, стають відомими тільки завдяки цим знанням.
Сьогодні швидкісне читання – це не просто хобі, специфічний технічний прийом, а справжній бізнес. Люди, які хочуть бути попереду інших застосовують цей прийом для досягнення кар’єрних вершин, а також насолоджуються почуттям сили, впевненості та свободи, які дарує їм процес читання та його результати. Це лежить в основі особистісного розвитку та пошуку потужності власного потенціалу, покращення розумової та мозкової активності.