Сайти з профорієнтації

http://prof.osvita.org.ua/uk/determine/testing/index.html – онлайн-тести на профорієнтацію

http://www.abiturient.by/proftests – сайт про актуальні та проблемні питання профорієнтації. Містить багато тестів, визначають схильності до тієї чи іншої професії

http://pro.moumuk.ru/ – тести, що дозволять вам дізнатися, яка група професій вам більше підходить

http://psimaster.ru/tests/proftest Різноманітні методики, опитування та тести на вихначення професійних схильностей, інтелектуальних типів, кола життєвих інтересів.

ВНЗ України

http://www.osvita.org.ua/highedu/ Довідник ВНЗ України

http://osvita.ua/vnz/rating/25716 ТОП-10 кращих вузів східного, західного, центрального і південного регіонів України в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів.

http://www.svitedu.com.ua/ Портал – веб-майданчик для комунікацій абітурієнтів та їх батьків з представниками ВНЗ. Особливість: крім зручного інструменту для пошуку навчального закладу, користувач отримує на сайті найактуальнішу інформацію про кожний представлений ВУЗ за рахунок того, що всі дані вносяться та редагуються тільки офіційним представником кожного ВУЗу.

Тлумачні словники нових професій

http://www.vde.infobus.ru/dictionary.html
http://naviobraz.tsu.ru/slov_prd.htm
http://www.estrabota.ru/index.phtml?go=slov
http://job.informika.ru/smi/jfy59.htm
http://www.zarplata.ru/
http://tsn.ua/nauka_it/profesiyi-maibutnogo-yaki-viniknut-u-naiblizhchi-20-rokiv.html

Отже, нові професії на ринку праці можна знайти на будь-який смак. Нові професії 21 століття досить перспективні, адже саме вони допомагають людству йти в ногу з часом.

Вибрати мову сайту »