Книги по профорієнтації

Закінчив навчання: мрієш про роботу / Видання ОБСЄ. – Київ, 2012 р.- 29 с.

Пропонуємо Вашій увазі випис з брошури: «Якщо нині Ваше життя мало схоже на життя про яке Ви мрієте – цей посібник для Вас. Сила Вашої волі і знань, які Ви тут отримаєте, допоможе вирватись зі світу слабких людей, яким простіше скаржитися на своє життя і небажання його змінити».

 

 

Професії, що потрібні селу / ТОВ «Партнер Центр». – Київ, 2011. – 31 с.

Професії тракториста, слюсара з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, механізатора тваринницьких ферм, фермера, зоотехніка, птахівника, рибовода, бджоляра, оператора машинного доїння, коваля (ручного кування), агронома із захисту рослин, садовода, овочівника та плодоовочівника описані в даній брошурі.

 

 

1000 профессий традиционных, нових, редких: краткий энциклопедический словарь / Авт.-сост. М. В. Горбунова, Е. В. Кирилюк, А. П. Орешкина. – Изд. 2-е, исправл. и дополн. – Ростов н/Д: Феникс, 2011. – 251, [1] с. – (Справочники).

Словник є популярним виданням. В ньому подано короткі стандартизовані описи 1000 сучасних традиційних та рідкісних професій, спеціальностей, посад та занять. Інформація про актуальні професії, співвідношення їх з галузями народного господарства, визначення кола професійних інтересів – це основні можливості та переваги словника.
Книга призначена підліткам, молоді, та дорослим, що вибирають професію; спеціалістам в області профорієнтації, загальної та професійної освіти.

Класифікатор професій ДК 003:2010 / Укладач В. Кузнєцов. – Х.: Фактор, 2011. – 512 с.

У книзі наведено національний класифікатор України – Класифікатор професій ДК 003:2010. Класифікатор затверджено наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року № 327 з надання чинності з 1 листопада 2010 року. ДК 003:2010 є нормативним документом, який видано на заміну ДК 003:2005.
Класифікатор професій ДК 003:2010 призначено для застосування центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування Федерацією роботодавців України, а також усіма суб’єктами господарювання під час запису про роботу у трудові книжки працівників. Для широкого кола читачів.

Вибрати мову сайту »