Дві виставки під одним дахом

У Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка в рамках циклу «Кропивницький надихає» відбулася презентація виставки робіт майстрині Г0 «Елисаветградський узвіз» Галини Маслової «Пляшковий дивосвіт», а також виставка очільниці цієї ж Г0 Ірини Поляруш «Побачити незвичайне у звичайному».

Галина Маслова розповідає: дар малювання передався їй від батька адже сама вона за фахом інженер-електрик, в цій сфері пропрацювала сорок два роки. Зараз інтер’єр у її власному домі грає різними барвами та вражає вишуканістю і затишком. Свої неповторні роботи майстриня створює завдяки натхненню та особливому сприйняттю навколишньої природи, міського середовища, людей. На виготовлення однієї роботи вона витрачає від трьох днів. Свої вироби презентує на різноманітних міських та обласних заходах.

В експозиції близько сотні скляних пляшок, зроблених у техніках декупажу, художнього розпису та аплікації. Частину пляшок рукодільниця розмалювала акриловими фарбами, інші – оздобила бісером і паєтками. Колекція майстрині віддзеркалює традиції українського народу, і кожна пляшка гідна стати окрасою домашнього інтер’єру. Ці роботи можуть бути цікавими і як подарунок, створений власноруч.

Виставка Ірини Поляруш налічує тридцять вісім робіт, виконаних у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва: картини з вати, іграшки з клаптиків, кісточок ягід та риби, кришечок з-під пляшок, гудзиків, клаптиків тканини; талісмани та обкладинки для книг з джинсів, кошики з паличок з-під морозива, брошки-парасольки…

Дивлячись на творче розмаїття виставкових робіт, розумієш, як багато прекрасного та незвичайного криється в простих, звичайних речах, що нас оточують. Треба їх тільки побачити.

Світлана Ніколаєвська

Вибрати мову сайту »