КНИГИ З АВТОГРАФАМИ, ПОДАРОВАНІ БІБЛІОТЕЦІ В 2016 РОЦІ

Валентина Кондратенко-Процун
Нате й мій глек на капусту, щоб і я була Химка : іронія, гумор / В. Ф. Кондратенко-Процун. – Кіровоград : Поліграф-Сервіс, 2015. – 80 с. : іл. – ISBN 978-966-2294-27-9
Даний творчий доробок – дев’ята збірка творів відомої на Кіровоградщині поетеси Валентини Кондратенко-Процун. «Нате і мій глек на капусту, щоб і я була Химка» (іронія, гумор) – перша спроба скуштувати самій і пригостити інших цілющим трунком сміху, котрий би підлікував душі та тіла багато­страждальних співвітчизників.


Бредихіна Н. М.
Любомир. – Кіровоград : Видавництво КЛА НАУ, 2016. – 52 с.
ISBN 978-617-7197-29-3
«Любомир». Таку назву має нова книга Ніни Бредихіної. Це й ім’я головного її казкового героя. Як і годиться для казки, в ній розповідається про різні цікаві, а також небезпечні пригоди, в які потрапляли Любомир і його вірні друзі.


Бредихіна Н. М.
Мрійник. – Кіровоград : Видавець Лисенко В.Ф., 2015. – 20 с.
ISBN 978-617-7197-29-3
Розмаїття жанрів і тематика творчості Ніни Бредіхіної засвідчує, що вона і прозаїк, і поет, і драматург. Читачі її книг – дорослі і діти. Для останніх, передусім, і ця книга – «Мрійник». Її юний герой сміливо йде нелегкою стежкою добротворення.


Бредихіна Н. М.
Підкорені любов’ю. – Кіровоград: Видавництво КЛА НАУ, 2016. – 32 с.
ISBN 978-617-7197-29-3
Про світлі почуття, людяність, доброту, та передусім про кохання і вірність йдеться у цьому творі, жанр якого непросто визначити.
Може, це балада, може, поема чи казка, де постають різні життєві ситуації, головним героєм яких є любов.


Мігель О.
Сновида. Містичний роман / Ольга Мігель. – Кіровоград : Імекс-ЛТД, 2015. – 288 с.
Коли тобі дуже страшно, і ти не знаєш, що буде завтра – у твоєму житті, на твоїй вулиці, в твоїй країні… чи не краще просто заснути? Зробити вигляд, ніби нічого особливого не відбувається, та жити собі далі?
Роксана намагалася не думати про власні давні рани, про друзів під кулями, і навіть про суспільство, що впало в анабіоз. Але, нажаль, вона трохи відкрила очі – лише на мить, але цього вистачило, щоб яскраве світло болісно надірвало її сон. Проте чи можливо вижити, дивлячись на істину, яка так тебе лякає?
Він ходить вулицями селища неподалік від міста. Щоночі, від опівночі до четвертої ранку. В нього є ключі від усіх дверей, він може зайти куди завгодно. І якщо твій сон буде не достатньо міцним, його заплющені очі подивляться на тебе крізь воскові повіки, і він уже не дасть тобі спокою. Але коли ти спатимеш, він тебе не займатиме! Це – єдиний вихід для тебе, звичайної маленької людини.


Колесников Сергій                                                                                 
Відрядження до пекла [Текст] / Сергій Колесников. – К.: Арт Економі, 2016. – 104 с.: іл. ISBN 978-617-7289-21-9
У повісті «Відрядження до пекла» автор розповідає про участь у ліквідації аварії на ЧАЕС військовозобов’язаних запасу у складі в/ч 73413 (442-го Донецького механізованого полку цивільної оборони СРСР). На долю цих людей випало бути першими під час лік­відації наслідків Чорнобильської катастрофи.


Слюсаренко Ю.
Останні дні. – Кіровоград : ТОВ «Імекс-ЛТД», 2016. – 232 с.

Книжка містить два останні твори автора: перший, що має назву «ЧЕСНА ГРА НЕ ПОТРЕБУЄ ПРАВИЛ», – став темою творчої магістерської роботи, захист якої відбувся в Націона­льній спілці письменників України. Головний герой повісті, у минулому аматор театру й любитель напоїв, не реалізувавши себе в житті світському, за допомогою впливового чиновника зробив блискучу кар’єру в організації церковній. Однак, зреш­тою, став свідомий того, що Господь «осміяний бути не може; бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!..-»
Історично-художній твір «ДОБРА НОВИНА. ОСТАННІ ДНІ» спростовує фальшиві твердження щодо Ісуса Христа й проголошує утішливу звістку: ще залишається час визнати Його своїм Спасителем. Крім того, автор прагне передати те, що говорить нам Господь Ісус сьогодні.
Слюсаренко Юрій народився в Кіровограді (Україна); за­кінчив магістратуру Київської Євангельської Теологічної се­мінарії, а також магістратуру інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі спеціа­льності «Літературна творчість, українська мова і література», отож, згадані проблеми знайомі йому не з чуток.