Відділ абонементу

З моменту створення відділу (1978 р.) його працівникам вдалося зібрати багатий фонд книг та періодичних видань, який на сьогодні налічує понад 36,0 тис. примірників, для задоволення найрізноманітніших запитів юнаків та дівчат з усієї Кіровоградщини.

Робота відділу спрямована на якісне обслуговування користувачів: саме особистість користувача, його запити, інтереси та уподобання є головними і визначальними при організації роботи відділу. Щорічно працівники відділу надають послуги 4,5 тисячам користувачів, серед яких 70% – студенти місцевих вузів, а решта – учні шкіл міста Кіровограда, працююча молодь.

У відділі вже стало традицією організовувати книжкові виставки, проводити огляди літератури, присвячені державним та народним святам і звичаям. Особлива увага приділяється популяризації літератури до визначних дат, ювілеїв письменників та поетів як України, так і рідного краю. Зокрема, цикли заходів до дня народження: Т. Шевченка, І. Франка, Л. Українки; до Дня української писемності та мови, до Дня козацтва та ін.

Завдяки тісній співпраці з обласною організацією Національної спілки письменників України, обласним літературним об’єднанням «Степ» постійно організовуються зустрічі користувачів з письменниками-земляками. Серед почесних гостей відділу – письменники та літературознавці: В.Бондар, В. Погрібний, Г. Клочек, Д. Танський, І. Горовий, А. Курганський, А. Корінь, О. Полєвіна, А.Каретний. Саме в стінах нашої бібліотеки вперше презентували свої книги Василь Бондар, Анатолій Каретний, Наталія Купчинська, Гарій Войченко.

При відділі з 2002 року діє молодіжний літературний клуб „Ліра”. Об’єднує він старшокласників, студентів, працюючу молодь.

0