Свято молодості та натхнення!

Обласна бібліотека для юнацтва імені Маланюка запрошує молодь завітати за гарною книгою. Книгозбірня поповнюється новими виданнями, які цікаві для користувачів саме юнацького віку.

Наші читачі полюбляють читати твори, як молодих авторів, майже своїх ровесників, так і письменників старшого віку, класиків вітчизняної та зарубіжної літератури.

Кумир нашої молоді Кузьма Скрябін не тільки відомий співак, автор музики і текстів пісень, а ще й талановитий письменник.

Скрябін К. Повне зібрання творів (Харків, 2019). У цьому виданні під однією обкладинкою зібрано увесь творчий доробок Кузьми – як прозові твори («Я, «Паштет і Армія» та інші), так і поетичні. Скрябін постає перед нами і оригінальним прозаїком із почуттям гумору і глибоким ліриком.

Продовжує захоплювати своїх поціновувачів наш сучасник, лідер продажу своїх книг в Україні, неодноразовий лауреат різних літературних конкурсів Андрій Кокотюха. Видавництво «Фоліо» в серії «Ретророман» видало декілька книг про пригоди адвоката Клима Кошового. Новий роман «Автомобіль з Пекарської» продовжує розповідь про події, більш як сторічної давнини у Львові.

Наталія Довгопол. Прокляте небо (Харків, 2019) – роман про довгий шлях випробувань, спокути та кохання. Події відбуваються в середині 17 століття на Київщині. Авторка – фіналістка конкурсу «Коронація слова».

Для студентів-філологів і всіх, кому небайдужа українська класика, пропонуємо книгу: «Максим Рильський» (Харків, 2019). До видання увійшли матеріали, що висвітлюють драматичну історію цькування видатного поета, перекладача, громадського діяча Максима Рильського (1895-1964). Дух тих часів живе в статтях, архівних матеріалах, поетичних творах, спогадах… Автор-упорядник цієї книги ‒ незабутній наш земляк, літературознавець Володимир Панченко.

У книжці відомої української телеведучої та громадської діячки Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю.» (Львів, 2019), на читача чекають захоплюючі подорожі та мандрівки. Авторка знайомить з історією, культурою, звичаями та ментальністю багатьох народів, але насамперед тут зустрічі з людьми. Щире і просте, радісне й печальне, зворушливе і мудре переплітається на сторінках цієї книги.

Павло Коробчук – письменник, музикант, журналіст, автор поетичних збірок, оповідань, музичного альбому. «Ключові клапани» (Львів, 2019) – роман про життя чотирьох шкільних друзів. Це книжка про дружбу і зраду, славу і звинувачення, хворобу і любов, музику і мужність.

Серед численної армії шанувальників, шалено популярного американського письменника Стівена Кінга ‒ і юні читачі нашої бібліотеки. Майже кожен його твір ‒ це світовий бестселер. «Історія Лізі» (Харків, 2019) – надзвичайна оповідь, яка чудово змальовує шлюб, любов, здатну пережити смерть.

З хорошими та розумними книгами, які є незмінними супутниками в житті кожної людини, юний читач стане ще більш обізнаним, розумнішим, а життя його набагато цікавішим.

Людмила Шматько,
бібліотекар Кіровоградської
обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Вибрати мову сайту »