Флікери, тести, поезія, музика

У Кропивницькому на вулиці «Дворцова» відбувся дванадцятий фестиваль молодіжної книги.
Упродовж усього фестивального дня читачі та перехожі знайомилися із книжковими новинками, брали участь у майстер-класах із виготовлення книжкової закладинки у двох різних техніках виконання. Перед глядачами виступили відомі місцеві виконавці Микола Папуша, Юлія Овчинникова, Андрій Шульга та Денис Іванов, Марія Таран (Моренко) та музикант Ігор Чорний.
Була можливість виготовити світловідбивний флікер разом з агенцією сталого розвитку «Хмарочос». Пройти анонімне тестування в наметах обласного центру профілактики та боротьби зі і СНІДом. Отримати анонімні консультації для підлітків та пройти тестування завдяки працівникам ОБФ «Повернення до життя». Виготовити власноруч іграшку і або квітку із надувних кульок.Або ж прикрасити обличчя арт-розписом та взяти участь у великій спільній розмальовці.
Для юнацтва працівники бібліотеки підготували літературні, рухливі та патріотичні вікторини. Учасники отримували солодкі призи від ТОВ «Агропродукт».
На фестивалі були присутні наші постійні партнери – центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель». Гості свята із задоволенням приміряли військову амуніцію та робили фото на пам’ять із продемонстрованою зброєю.
Не обійшлося на фестивалі без винуватиці свята – книги. На імпровізованому майданчику виступили із власними поетичними творами учасники молодіжного літературного клубу «Ліра» Максим Бричка, Леся Миронова, Світлана Ніколаєвська, Василь Левицький, Денис Бірзул.
Яскраві моменти фестивалю – виступи музичних та танцювальних колективів – школи східних танців «Шакті», школи брейк-дансу «Mixs of steps», театральної студії «Крила» ГО «Серце матері» та музичної збірної «Муз- Тус».

Колектив обласної бібліотеки
для юнацтва імені Євгена Маланюка

Вибрати мову сайту »