Про нас у ЗМІ

2023 | 2022 | 2021 | 2020 20192018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 

2010 | 2009 | 2008


Рятувальники на вечорницях // Наше місто. – 2021. –23 грудня. – С. 4

Обласна бібліотека для юнацтва імені Маланюка влаштувала вечорниці для юних читачів. Рятувальників запросили провести короткі бесіди з учасниками заходу стосовно правил безпеки.


Мельник П. Влаштували вечорниці// Голос України. – 2021. – 15 грудня. – С. 4

У Кропивницькому в обласній бібліотеці для юнацтва імені Євгена Маланюка до свята Андрія вже вп’яте поспіль влаштовують вечорниці.


Гурба Л. Книги про мову // Наше місто. – 2021. – 11 листопада. – С. 4

«Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови…»


Зеленіна В. Лідерка, ініціаторка, організаторка: до ювілею Лариси Миколаївни Савенко, директорки Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка // Бібліосвіт. – 2021. – № 3. – С. 13-18.

22 серпня святкує своє 60-річчя Лариса Миколаївна Савенко – директорка Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.


Гурба Л. Що прочитати про мову // Народне слово. – 2021. – 4 листопада. – С. 4

«Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови…»


Кісельова О. М. Мотивація читання юнацтва та молоді в епоху цифровізації О. М. Кісельова // Хмельницька ОУНБ в інформаційному просторі України: історія і сьогодення : збірник доповідей і повідомлень науково-практ. конф., м. Хмельницький, 29 верес. 2021 р.


Шматько Л. Прийди – і знайдеш потрібне! // Наше місто. – 2021. – 23 вересня. – С. 4

Книга – це вікно у світ, вона залишається для нас джерелом знань, основою освіти, справжнім другом. Хороша книга – незмінний супутник кожного, хто прагне зробити своє життя цікавішим та різноманітнішим. Особлива магія книги не зрівняється зі здобутками сучасних ЗМІ та надбаннями новітніх технологій.


Левінська Т. «Шабаш книголюбів» // Народне слово. – 2021. – 30 вересня. – С. 9

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 28 вересня працівники книгозбірні спільно з Департаментом культури та туризму та культурної спадщині Кіровоградської ОДА провели XIII Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій у Кропивницькому. Цьогоріч він мав назву «Шабаш книголюбів: таємниці та могутність книг».


Драгомирецький Є. Книга єднає усіх // Народне слово. – 2021. – 30 вересня. – С. 2

На початку тижня у Кропивницькому відбувся фестиваль молодіжної книги – свято, яке об’єднало творчі й освітні, патріотичні та правові спільноти обласного центру.


Шепель Ф. Резони Шульги // Наше місто. – 2021. – 29 липня. – С. 4

Книгу віршів барда й волонтера Андрія Шульги «Резон крылатых грёз» презентували в обласній бібліотеці імені Євгена Маланюка. Читати далі…


Шепель Ф. Резони Андрія Шульги // Народне слово. – 2021. – 22 липня. – С. 9

«Поезію Андрій Шульга пише давно, чи не з другого класу. Але перша авторська збірка з’явилася лише до півстолітнього ювілею. Вона – двомовна. Власні твори з російської на українську автор почав перекладати з 2014-ого», – розповіла модераторка заходу, бібліотекарка Тетяна Левицька. Читати далі…


Булінг: Як протидіяти та куди звертатися за допомогою? // Кіровоградська правда. – 2021. –29 квітня. – С. 12

Модератор адвокаційного проекту «Скажемо булінгу «НІ!» Анастасія Чередник, кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA при ГО ТІМО «Відкриті двері» (партнер Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва імені Маланюка) у рамках «Кампанія з протидії булінгу та насиллю – на підтримку реформи освіти» за сприяння та підтримки ГО «Докудейз». Читати далі…


Корінь А. І полудень, і «ранок – час поетів»// Вечірня газета. – 2021. –23 квітня. – С. 2

Сонячним квітневим днем молодий поет Станіслав Новицький зателефонував у літературний музей: «Хочу в гості – через годинку буду». Так несподівано розпочалась сьома зустріч музейного проекту «Відкриті сторінки душі». Читати далі…


Іванова І. Зупинимо булінг разом. Всі – і я, і ти!// Кіровоградська правда. – 2021. –22 квітня. – С. 12

Показом фільму «Булер» американського режисера Лі Гірш розпочалася реалізація адвокаційного проєкту «Скажемо булінгу «НІ!». Організував його кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudeys UA при ГО ТІМО «Відкриті двері» у рамках «Кампанія з протидії булінгу та насиллю – на підтримку реформи освіти» за сприяння та підтримки ГО «Докудейз». Читати далі…


Саржевський А. «Полудень» Станіслава // Наше місто. – 2021. –15 квітня. – С. 4

Відомий письменник Віктор Терен назвав його одним з найталановитіших поетів молодої поетичної генерації, наголосивши на тому, що «його образне мислення вільне й несилуване, природне й органічне». Читати далі…


Маринець Н. У Кропивницькому презентували проєкт «Скажемо булінгу «Ні!»// Кіровоградська правда. – 2021. –8 квітня. – С. 3

Його розробила громадська організація ТІМО «Відкриті двері» у рамках конкурсу на кращі адвокаційні заходи, реалізовані кіноклубами медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Партнери у реалізації проекту – управління молоді та спорту облдержадміністрації, патрульна поліція області, Регіональний центр із надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області, Кронивницький центр із надання безоплатної вторинної правової допомоги, обласна бібліотека для юнацтва імені Маланюка. Читати далі…


Цілюще читання // Народне слово. – 2021. –4 березня. – С. 2

Співорганізаторами заходу стали Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка, Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, Кіровоградська обласна організація Національної спілки письменників України та донька письменника – Ольга Вікторівна Погрібна. Читати далі…


Прокопенко Н., Зозуля О. Внесок публічних бібліотек України в популяризацію української мови // Бібліотечна планета. – 2021. – № 4. – С. 14-15

Марафон під гаслом «Шануймо мову!» з 20-го до 22 лютого 2018  р. пройшов у більш ніж 300 бібліотечних закладах Кіровоградської області для юних читачів. Читати далі


Немирована І. «Моя Вільшанка заслужила!» // Народне слово. – 2021. – 18 лютого. – С. 15

Українська історія літератури повниться непростими та тернистими творчими дорогами. Сучасна ж Україна – непростими та вибоїстими шляхами автомобільними. Цьогорічна зима порадувала нас щедрими снігами, за що їй велика подяка, а широко рекламована адмінреформа «відзначилася» відсутністю коштів не тільки на утримання сільських клубів і бібліотек, а й на бодай мінімальну розчистку доріг, що не принесло радості, либонь, нікому. Читати далі…


Бєлова М. Літературна премія Маланюка у Долинській! // Народне слово. – 2021. – 18 лютого. – С. 15

1 лютого 1897 року у Новоархангельську недалеко від мальовничої Синюхи, притоки Південного Бугу, народився видатний поет Євген Маланюк. З 1923 року з політичних міркувань він змушений був залишити Україну і все життя прожив за кордоном, вболіваючи за долю рідної землі. За його твори, Сповнені гарячої любові до України і гіркоти від того, що вона не спромоглася здобути незалежність на початку минулого століття, тривалий час цей поет був забороненим. Читати далі…


Нагородження лауреатів премії імені Євгена Маланюка за 2020 рік// Народне слово. – 2021. – 11 лютого. – С. 9

Із заснуванням обласної літературної премії імені Євгена Маланюка у 2002 році в положенні про премію був пункт про можливе виголошення лауреатом промови після вручення. Нині спонукання лауреатів до слова випало з тексту положення. Однак промови звучать: це дає лауреатам право сказати про себе і час, про Поета і сучасну літературу, про поступ чи хиби нашого державотворення. Читати далі…


Вибрати мову сайту »