Відділ популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді

Фонд відділу укомплектований найбільш повно суспільними, літературознавчими виданнями та літературою інших галузей знань та складає 25,3 тис. одиниць зберігання.   

Основні завдання відділу: забезпечення сучасного рівня обслуговування користувачів, вільного доступу до всіх інформаційних джерел; оперативне забезпечення новою інформацією; впровадження інноваційних форм і моделей з популяризації серед молоді читання та привернення її уваги до книги; налагодження співпраці з культурно-просвітницькими закладами, соціальними установами, молодіжними громадськими організаціями та структурами, що працюють з молоддю.

Відділ вирішує ці завдання шляхом: обслуговування  користувачів усіма видами документів із фонду бібліотеки: книгами, періодичними виданнями; підбір та використання документів за темами навчальних програм. До послуг користувачів у відкритому доступі нові надходження книг, періодичних видань.

Популяризація книги та організація змістовного дозвілля молоді проводиться різними формами бібліотечної роботи, яка направлена на утвердження національної самосвідомості, патріотизму молодих громадян, правове виховання, виховання здорового способу життя, толерантності, любові до рідного краю, відзначення ювілейних дат в історії України, письменників-ювілярів тощо.

У відділу для вас: новинки з різних галузей знань, газети та журнали;
 заходи, на яких зможете проявити творчість, ініціативність, креативність мислення: тренінги, слайд-вікторини, інтелектуальні ігри, квести, зустрічі, літературні години, конкурси та багато іншого.

 Пункт європейської інформації в рамках проєкту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +» Жан Моне). Діяльність Пункту спрямована на популяризацію європейських демократичних цінностей, збір та розповсюдження інформації щодо євроінтеграції, налагодження взаєморозуміння між людьми, активізацію міжкультурного діалогу.

 Кіноклуб медіа просвіти з прав людини Docudays UA спільно з ГО ТІМО «Відкриті двері».

Проєкти:

«Скажемо булінгу «НІ!» реалізовується кіноклубом медіа просвіти з прав людини Docudays UA  спільно з ГО ТІМО «Відкриті двері» у рамках «Кампанія з протидії булінгу та насиллю – на підтримку реформи освіти» за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».

Бібліопроєкти:

Патріотичні діалоги «Україно, ми – дочки твої й сини».

Молодь обирає здоров’я.

Вибрати мову сайту »