Обласний конкурс соціальних проектів для молоді «ДобраДІЯ»

Українські бібліотеки мають багато шансів вийти на новий етап розвитку, реалізовуючи чудові, амбітні інвестиційні проекти. Цьогорічний обласний конкурс соціальних проектів для молоді  «ДобраДІЯ», ініційований Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації є тому свідченням.

До журі обласного конкурсу надійшло 28 робіт у форматі проектів різної проблематики: волонтерський рух, допомога людям з обмеженими можливостями, інформаційна підтримка щодо профілактики та лікування небезпечних хвороб, благоустрою територій та багато інших. Учасниками конкурсу стали бібліотекарі Благовіщенської, Вільшанської, Гайворонської, Компаніївської, Новгородківської районних, Олександрійської, Світловодської міських централізованих бібліотечних систем; Голованівського, Долинського, Маловисківського, Петрівського районів; Ганнівської, Новоукраїнської, Смолінської об’єднаних територіальних громад. Найбільше проектних робіт представили бібліотекарі Новомиргородського та Олександрівського районів, Олександрійської районної, Знам’янської та Кіровоградської міських централізованих бібліотечних систем.

Найкращими журі визнали роботи трьох конкурсантів.

Найпочесніше перше місце виборола Парієнко Сніжанна Володимирівна, бібліотекар Підлісненської сільської бібліотеки Олександрівського району за проект «Бібліотечний креопростір «Ліга успіху», спрямований на інтелектуальний та творчий розвиток молоді, залучення їх до активної участі в житті громади села Підлісне. В рамках проекту було передбачено створення бібліолокацій: «Кузня талантів», «Майстерня молодіжних ініціатив», «Бібліостудія «Від книги до мрії»», «Кафе-клуб «Етнограй»», «Лабораторія дивацтв». Бюджет проекту склав 36,5 тис. грн. На сьогодні він вже успішно реалізований завдяки підтримці Підлісненської сільської ради, приватних підприємців, фермерського гоподарства та представників громади, які стали волонтерами.

На другому місці Мірхайдарова Олена Георгіївна, бібліотекарь Компаніївської централізованої бібліотечної системи (директор Полудень Тамара Володимирівна), за проект «Популяризація виборів серед компаніївської молоді», спрямований на активізацію участі молоді у виборчому процесі, що сприятиме розвитку та розбудові України, як демократичної та економічно незалежної держави.

Третє місце здобула Пономаренко Лариса Вікторівна, завідувач бібліотекою-філією № 2 Світловодської міської централізованої бібліотечної системи (директор Головачова Тетяна Миколаївна), за проект «Обмежені можливості – необмежений простір», метою якого є залучення молоді до процесу навчання користування новітніми тіфло технологіями задля покращення якості життя людей з вадами зору.

Тож, щиро вітаємо переможців! А всім учасникам бажаємо подальших успіхів, впевненості і наснаги у реалізації нових ідей. Нехай написані проекти знайдуть підтримку, будуть реалізовані та стануть ще одним кроком на шляху змін наших бібліотек.

IMG_7721
IMG_7712
IMG_7710
Loading image... Loading image... Loading image...
Вибрати мову сайту »