Цілюще читання

У Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка презентували книгу Віктора Погрібного «Цілюще».

Співорганізаторами заходу стали Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка, Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, Кіровоградська обласна організація Національної спілки письменників України та донька письменника – Ольга Вікторівна Погрібна.

У книзі представлені новели, написані з 1969 до 2016 року. Переважна більшість творів написані у рідних автору селах – в Матусівці та Кущівці.

У «Цілющому» представлені новели різної тематики. Є твори на воєнну та повоєнну тематику, які і відкривають книгу: «Коні», «Врятуй мене, друже», «Розстріл на марші», «Снайпер Аня Тищенко», «Війна з Америкою» та інші твори.

Також є новели, які зображують життя сільських жителів – яскраві образки з історій різних людей. Більшість із них – не вигадані, засновані на реальних подіях.

Під час презентації, на глядачів чекало чимало приємних несподіванок, зокрема, буктрейлер на книгу «Цілюще», зроблений працівниками обласної юнацької книгозбірні, відеорецензїі на книгу від відомих українських письменників: Сергія Пантюка, Анатолія Кичинського та Михайла Слабошпицького, а також слайд-презентація зі світлинами Віктора Погрібного.

Чудовим літературним обрамленням заходу став виступ письменника та театрала Миколи Барабулі, який зачитав уривок із книги «Цілюще», а ніжні та душевні музичні композиції’ подарували усім присутнім викладачі музичної школи № 1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.

На завершення заходу глядачі мали змогу переглянути книжкову виставку «Душі людської вічні відкриття» та фотовиставку світлин із Віктором Погрібним, підготовану працівниками обласного краєзнавчого музею.

Вибрати мову сайту »