«Полудень» Станіслава

В обласній бібліотеці для юнацтва імені Маланюка презентували другу поетичну збірку 20-річного поета Станіслава Новицького з назвою «Полудень».

Відомий письменник Віктор Терен назвав його одним з найталановитіших поетів молодої поетичної генерації, наголосивши на тому, що «його образне мислення вільне й несилуване, природне й органічне».

Для сільського юнака рідними є «ласкава мати, незабутнє обійстя, соняшники на степу, свіжий вітер, що пробуджує степ». Інші світлі образи малої батьківщини, які живлять його енергетику почуттів і художнього слова. А ще він оглядається на історію милого серцю краю зі скіфськими курганами. Розмірковує про коротке людське життя, згадує тих, кого вже немає, вишите небо та калину на його білій сорочці. Ділиться з читачем інтимними почуттями, використовуючи образні слова-символи. Свято вірить у літературний шлях, яким іде до своєї мети.

З побажаннями зоряного майбутнього до поета звернулися директорка бібліотеки Лариса Савенко, модератор заходу журналістка Тетяна Левінська, письменники Олена Надутенко, Антоніна Корінь, Василь Бондар, Микола Барабуля, Аліна Шевченко, Олена Баранова, поетеса Тетяна Березняк.

Анатолій САРЖЕВСЬКИЙ

Вибрати мову сайту »