Зупинимо булінг разом. Всі – і я, і ти!

Показом фільму «Булер» американського режисера Лі Гірш розпочалася реалізація адвокаційного проєкту «Скажемо булінгу «НІ!». Організував його кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudeys UA при ГО ТІМО «Відкриті двері» у рамках «Кампанія з протидії булінгу та насиллю – на підтримку реформи освіти» за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».

Документальний фільм переглянули вихованці дитячого будинку «Наш дім». У стрічці закарбовані реакції вчителів та адміністраторів на агресивну поведінку дітей. Новий документальний фільм «Булер» режисера Лі Гірш показує приголомшливу статистику насильства. У фільмі – історії п’ятьох дітей, які піддалися булінгу.

Під час обговорення учасники висловили свої думки стосовно дій головних героїв, звернули увагу на те, як поводили себе дорослі в тій чи іншій ситуації. Експерти – інспектори з управління патрульної поліції Кіровоградської області Галина Ніколаєва та Вікторія Грінченко – розповіли як попередити булінг у шкільному середовищі і що кожен може зупинити насильство, що коїться поруч.

Учасники заходу створили «Дерево толерантності»: на листочках написали риси толерантної людини і розмістили на гілках. Підлітки отримали емблему-смайлик «Зупинимо булінг разом. Всі – і я, іти!».

Керівник проєкту Лариса Савенко, голова ГО ТІМО «Відкриті двері», увійшла до робочої групи з розробки проєкту обласної цільової соціальної програми «Молодь Кіровоградщини на 2021-2025 роки». Пропозиції протидії булінгу, розроблені членами ГО ТІМО «Відкриті двері», включать до цієї програми.

Ірина Іванова

Вибрати мову сайту »