Пункт складання іспитів на визначення рівня володіння державною мовою відкрито!

Шановні користувачі! Раді Вам повідомити, що з 29 липня у нашій бібліотеці розпочав роботу Пункт складання іспитів на визначення рівня володіння державною мовою. Створення таких пунктів стало можливим завдяки Меморандуму про співпрацю між Національною комісією зі стандартів державної мови та ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Щодня, з понеділка до п’ятниці, у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбуватимуться по дві іспитові сесії. Усього за тиждень ми зможемо прийняти 15 осіб.

Скласти іспит можна лише за умови попередньої реєстрації на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови (https://exam.mova.gov.ua).

Іспити складатимуть особи, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків, зокрема державні службовці, керівники закладів освіти всіх форм власності.

Важливо! Під час реєстрації на іспит будьте дуже уважні, адже заповнені у формі заявки дані коригуванню не підлягають. Змінити обрані час і місце неможливо. Якщо особа не з’явилася на іспит, відповідно до поданої заявки, повторно скласти іспит вона зможе лише через 4 місяці.

         Більш детальну інформації про роботу Пункту складання іспитів на визначення рівня володіння державною мовою Ви можете дізнатися за номером телефону: 066 888 4760.

Вибрати мову сайту »