РЕЗОНИ АНДРІЯ ШУЛЬГИ

Нещодавно в бібліотеці імені Євгена Маланюка, що в Кропивницькому, презентували книгу віршів знаного барда й волонтера Андрія Шульги «Резон крылатых грёз»

Творчий вечір зібрав поетів, журналістів, музейників, педагогів, бібліотекарів Кіровоградщини.

«Поезію Андрій Шульга пише давно, чи не з другого класу. Але перша авторська збірка з’явилася лише до півстолітнього ювілею. Вона – двомовна. Власні твори з російської на українську автор почав перекладати з 2014-ого», – розповіла модераторка заходу, бібліотекарка Тетяна Левицька.

Під час презентації автор поділився спогадами про витоки своєї творчості. Особисто та з друзями виконав кілька пісень під гітару на слова Антоніни Корінь, Миколи Голованова та інших, а також прочитав власні улюблені вірші. Андрій Шульга є фронтменом гурту «КонтрВерсія», учасником багатьох фестивалів та лауреатом «Червоної рути», музичним керівником і аранжувальником гурту «Партизан@бенд». До речі, на цій презентації виступив також «партизан» Максим Кушнір.

Присутні почули й кілька пісень у виконанні дуету «ПараЛель».

Це була друга презентація книги Андрія Шульги. Перша відбулася в червні в літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому.

Федір Шепель

Вибрати мову сайту »