Методичний десант у новому форматі

Життя всього світу в 2020 році змінив новий вірус COVID-19. Карантинні заходи, внесли значні корективи в культурне життя регіону і в бібліотечне зокрема. Обмеження щодо обслуговування користувачів та проведення масових заходів спонукало бібліотечну спільноту Кіровоградщини швидко пристосовувати свої послуги до дистанційного формату.

Не виключенням стали заходи з професійної майстерності Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка. Методичний десант у новому форматі відбувся для бібліотекарів Маловисківського району, Маловисківської та Смолінської ОТГ.

В умовах невизначеності актуальною темою обрали «Організація роботи бібліотек щодо обслуговування користувачів юнацького віку в віддаленому доступі».

Під час навчання ключовими стали питання: еффективної дистанційної роботи, використання сучасних діджитал-інструментів та інтернет-сервісів, створення електронних активностей: вікторин, ігр, конкурсів для використання в online режимі.

Сподіваємося, набуті знання слухачів якісно вплинуть на процеси організації їх роботи та формування професійних вмінь. Щиро бажаємо нашим колегам невпинного професійного розвитку, злагодженої роботи, мотивації і натхнення!

Вибрати мову сайту »