Про нас у ЗМІ

2023 | 2022 | 2021 | 2020 20192018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 

2010 | 2009 | 2008


Кизименко О. «Вони вели мене моторошними лабіринтами…» / О. Кизименко // Наше місто. – 2022. – 8 грудня. – С. 2.

У обласній бібліотеці для юнацтва імені Є. Маланюка відбулося чергове засідання літературного клубу «Ліра». У заході взяли участь поети і письменники-земляки Олег Бондар, Олександр Косенко, Елеонора Бєльська, Тетяна Березняк. Читати далі…


Єдина родина – заради України // Народне слово. – 2022. – 15 грудня. – С. 1

Днями у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбувся благодійний концерт до Дня Збройних сил України «Єдина родина заради України» за участю національних спільнот Кіровоградщини. Читати далі…


Гурба Л. На гостину до місцевих авторів : огляд новинок краєзнавчої літератури / Л. Гурба // Наше місто. – 2022. – 1 грудня. – С. 3.

Пропонуємо поринути у світ новинок краєзнавчої літератури, які представлені у фондах обласної бібліотеки для юнацтва імені Євгена Маланюка. Читати далі…


Маринець Н. Будь видимим! У Кропивницькому запрошують зробити собі флікери / Н. Маринець // Кіровоградська правда. – 2022. – 1 грудня. – С. 5.

В обласному центрі запрошують на майстерні з виготовлення світловідбиваючих елементів – значків, брелоків тощо. Вони відбивають світло фар і роблять пішоходів помітними на дорозі, що особливо актуально, коли вулиці не освітлюються. Читати далі…


Гурба Л. На гостину до авторів-земляків : (огляд краєзнавчої літератури) / Л. Гурба // Народне слово. – 2022. – 17 листопада. – С. 7.

Пропонуємо вам поринути у світ новинок краєзнавчої літератури, які представлені у фондах обласної бібліотеки для юнацтва імені Євгена Маланюка Читати далі…


Полулях С. Сіяти попри війну // Наше місто. – 2022. – 20 жовтня. – С. 3

Сівач» повертає нас до часів розвитку клубної поезії в Кіровограді, яку започатковували літературні студії 60-70 років. Як сказали на презентації колишні студійці, Станіслав зробив те, чого вони не спромоглися свого часу – випустити літературний альманах.


Саржевський А. Якщо в літературі щось зачепило це література // Народне слово. – 2022. – 3 листопада. С. 8

Визнаний дослідник творчості іншого нашого земляка Володимира Винниченка – українського державного діяча і письменника, голови Директорії, автора головних законодавчих актів УНР гість книгозбірні підкреслив думку про те, що у своїх оповіданнях…


Шматько Л. До бібліотеки за новинками // Наше місто. – 2022. – 13 жовтня. – С. 3

Нехай наших письменників не полишає натхнення, а їхні книги хвилюють та захоплюють читачів, особливо в цей важкий для України час.


Осадчий С. Маршрути ностальгійного туризму // Народне слово. – 2022. – 1 вересня. – С. 4

Наприкінці серпня за ініціативи керівника освітніх програм міжнародного фонду «ESJF» Олександри Фішель та редактора проекту «Єврейське містечко України» Євгена Шнайдера, краєзнавиці Тетяни Федорів за участі управління культури і туризму Олександрійської міської ради, краєзнавця, директора олександрівського музею Василя Білошапки, працівників відділу бібліографії та краєзнавства Кіровоградської обласної Читати далі…


Зеленіна В. І кожен день працюємо на Перемогу // Бібліосвіт. – 2022. – № 2. – С.46-50

Кіровоградщина – один із небагатьох регіонів країни, де, на щастя, не ведуться бойові дії, але, на жаль, не минає жодної доби без повітряних тривог та жалоби за загиблими у війні Героями. І до нас долітають крилаті ракети, є людські жертви. Та люди, оговтавшись від шоку початку війни, працюють, гостинно приймають та підтримують вимушених переселенців.


Баранова О. У Кропивницькому вшанували пам’ять Віктора Погрібного // Українська літературна газета. – 2022. – 23 серпня. – С. 2

Нещодавно в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка, що на розі вулиць Володимира Панченка та Дворцовій, відбувся вечір вшанування пам’яті Віктора Олексійовича Погрібного – справжнього патріота, талановитого поета, прозаїка, публіциста, педагога, заслуженого журналіста України та просто хорошої, щирої, небайдужої людини.


Завірюха О. Бібліотека – територія рівних можливостей // Бібліосвіт. – 2022. – №1. – с.40-43

Обслуговування соціально незахищених груп населення, людей з обмеженими можливостями, допомога їм у соціальному становленні і соціальній адаптації, поглиблення та розширення знань, підвищення культурного рівня, залучення до спілкування, організація їхнього дозвілля, співпраця з центрами соціально-психологічної реабілітації, громадськими організаціями – один із пріоритетних напрямків діяльності бібліотеки.


Чередник А. Послуги бібліотеки для молоді: змінюємо формат// Бібліосвіт. – 2022. – №1. – с. 22-39

Стрімкий розвиток інформаційних технологій спонукає нас, бібліотекарів, опановувати сучасні форми і методи заохочення молоді до читання, формування у них критичного мислення, здатності логічно обґрунтовувати позицію, уміння вирішувати проблеми, оцінювати ризики. Усе це є основою для успішної самореалізації молодої людини як особистості, громадянина, фахівця.


Нікітіна О. Перший роман Романа// Україна Центр. – 2022. – 2 червня – С. 4

Презентація книжки «Остання людина» відбулася в обласній бібліотеці для юнацтва імені Маланюка. Було затишно, цікаво, з гумором та серйозними розмовами. Про твір Романа, виданий у столичному видавництві «Український пріоритет», схвально відгукнулися досвідчені письменники Володимир Шовкошитний, Олег Бондар, Олександр Косенко, Василь Левицький.


Романов Л. Зброя дідуся Павлуся // Народне слово. – 2022. – 2 червня – С. 2

Днями у Кропивницькому в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка у рамках циклу «Дегустація літературних новинок» у форматі онлайн відбулися дві творчі зустрічі з поетом, прозаїком і громадським активістом Павлом Чорним. Модератором зустрічей виступив колега Павла Георгійовича – педагог міської станції юних техніків Сергій Гейко.


Кісельова О.  Лесине слово звучатиме знову! // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. – 2022. – № 2. – С. 8-10

У статті представлено досвід бібліотек Кіровоградщини щодо відзначення ювілею видатної Лесі Українки в рамках обласного бібліотечного стріму «Лесине слово звучатиме знову!»


Надутенко О. В європейському колі // Народне слово. – 2022. – 19 травня. – С. 2

У Музеї мистецтв, що у Кропивницькому, 13 травня відбувся благодійний захід, організований Центром духовності Кіровоградщини, творчим об’єднанням «Парус» і бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка, присвячений Міжнародному дню Європи.


Саржевський А. Премія Маланюка: нагородили переможців //Народне слово. – 2022. – 10 лютого. С. 2

Минулого тижня у приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва ім. Євгена Маланюка в рамках відзначення 125-річчя нашого славетного земляка – видатного українського письменника, поета, публіциста, культуролога, сотника Армії УНР відбулося пошанування лауреатів обласної літературної премії за 2021 рік за участі представників влади, письменників, бібліотекарів книгозбірень міста, музикантів, журналістів та читачів.


Кропивничан запрошують на творчі зустрічі з сучасними письменницями // Кіровоградська правда. – 2022. – 10 лютого. – С. 4

13 лютого о 15:00 в обласній бібліотеці для юнацтва імені Маланюка письменниця, журналістка, благодійниця Вікторія Семененко презентує свою третю збірку оповідань «Сильна дівчинка». Також можна буде придбати й інші книги авторки – «Вона першою все сказала» і «Така як є».


Мельник П. Вручення премії приурочили до ювілею митця// Голос України. – 2022. – 5 лютого. – С. 6

Ушанування лауреатів премії імені Євгена Маланюка за 2021 рік відбулося в рамках віртуального архівно-бібліотечного виставкового проекту «Спадщина Євгена Маланюка», започаткованого спільно обласною бібліотекою для юнацтва і Державним архівом Кіровоградської області з нагоди 125-ліття славетного земляка, українського письменника, публіциста, літературного критика.


Шепель  Ф. Корида поетеси // Наше місто. – 2022. – 3 лютого. – С. 4

Книгу прози кропивницької письменниці Елеонори Бєльської «Корида» презентували в обласній бібліотеці для юнацтва імені Євгена Маланюка.


Саржевський А. Елеонора Бєльська: для мене корида – це досконалість, критичне до себе ставлення // Народне слово. – 2022. – 3 лютого. – С. 8

Минулого тижня в приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва імені Є. Маланюка відбулася презентація вже четвертої прозової книжки з дещо інтригуючою назвою «Корида» династійної лікарки Олени Баранової (літературний псевдонім Елеонора Бєльська – авт.) з Кропивницького.


Чат-бот – віртуальний бібліотечний помічник // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. – 2022. –№ 1. – С. 8

У статті описано досвід використання чат-ботів і діяльності бібліотек Кіровоградщини та надано інформацію про обласний конкурс «Чат-бот – віртуальний бібліотечний помічник».


2022 | 2021 | 2020 20192018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 

2010 | 2009 | 2008

Вибрати мову сайту »