Сторінка методиста


Сортування по роках – 2022|2018|2017|2016 р.


Обласна акція «Rave-party #Molod_diіe»

Цього року, згідно з наказом Президента, Україна вперше святкувала День молоді разом з усім світом – 12 серпня. Долучилася до святкових дійств і молодь Кіровоградщини. Зокрема, відповідно до наказу департаменту культури та туризму Кіровоградської військової адміністрації №102 від 08.08.2022 р. бібліотеки області провели культурну акцію «Rave-party #Molod_diіe».

В акції взяли участь 25 територіальних громад. 131 бібліотека підготувала 214 заходів у офлайн та онлайн форматах. До святкувань долучилися 2714 молодих та енергійних юнаків і дівчат області.

У Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка також відбулися святкові заходи. На вулиці перед бібліотекою на учасників чекало чимало сюрпризів: настільні ігри, майстер-класи, арт-розпис, розважальна інтерактивна програма від волонтерів молодіжного простору «ВільноХаб», інтерактивні роботи від партнерів – Компютерної Академії «ШАГ», благодійний розпродаж виробів ручної роботи, фотовиставка «Molod_diie», на якій були представлені молоді люди, які вже творять історію нашого краю та прославляють його.

З територіальних громад області найактивнішими були: Олександрівська (47 заходів), Кетрисанівська (19 заходів), Маловисківська, Новгородківська, Катеринівська (по 12 заходів) та Гайворонська (11 заходів). Значну кількість користувачів залучили до святкувань також Голованівська, Заваллівська, Глодоська та Олександрійська територіальні громади.

Цікавими та оригінальними заходами порадувала читачів Олександрівська громада. У її бібліотеках можна було відвідати драйв-виставку, виставку-натхнення, виставку-заклик, книжковий батл, творчий майстер-бум, молодіжний книжковий мікс, молодіжну книжкову естафету, ігри ерудитів, поетичний марафон, квести, фотозони та багато інших локацій.

Бібліотекарі усіх громад підготували тематичні книжкові виставки, викладки, майстер-класи, пізнавальні інформаційні години, організували ігрові майданчики, флешмоби.

Юнаки та дівчати мали можливість стати учасниками молодіжних тусовок, бібліотусовки, бібліопарасольки, бібліофотоквесту, молодіжного інтелектуального турніру, творчих посиденьок, дівчачого дня, селфі-квесту, респект-зустрічі тощо, переглянути фільми та поспівати караоке у книгозбірні.

Потурбувалися бібліотекарі і про фізичне здоров’я молоді. У різних громадах підготували спортивні змагання з різних видів спорту, турніри, руханки, велозаїзд.

Не забули під час святкувань поспілкуватися і про книги. Так, працівники книгозбірень підготували для читачів літературний хіт-парад, книжковий мікс, літературні візитівки книг, літературний дрес-код тощо.

Присвятили літературі і контент у соцмережах. На сторінках бібліотек можна натрапити на огляд книг, віртуальні виставки, літературний Tik Tok (https://www.facebook.com/novoarh.lib/), бібліоглобус тощо. Також у соцмережах бібліотекарі розмістили відеопривітання для молоді з нагоди її свята та презентацію творчої молоді своїх громад (https://www.facebook.com/groups/163921775784920).

Окрім розважального елементу, працівники книгозбірень підготували і корисні для сучасної молодої людини заходи: правову гру, діалог з психологом, молодіжний навігатор у світі професій.

Під час святкувань не забули і про благодійність. Молодь виготовляла обереги для військових, вчилася плести маскувальні сітки.

Загалом, святкування Дня молоді ще раз довело,що в України велике майбутнє, яке не зламає навіть війна.


Вибрати мову сайту »