Увага! Нова книга!

На обкладинці книги – відкрита валіза, з якої виглядають речі та багатоповерхівка, постраждала під час війни.

Я не знаю, як про це писати : збірка оповідань та есеїв / кураторка Ірена Карпа. – Київ : Книголав, 2024. – 488 с. – (Сер. «Полиця бестселер»). – ISBN 978-617-8286-19-4

Початок повномасштабної війни вплинув на всіх нас, залишивши відбитки в житті кожного українця і водночас закарбувавши слід — історію пройденого в той час досвіду.

Перед вами – збірка короткої прози, написаної не професійними письменницями, авторками-учасницями курсу письма Ірени Карпи «My Story». Це історії проживання російсько-української війни, які, художньо переосмислені та втілені в оповідання й есеї, звучать розмаїто, але є голосами одного спільного досвіду.

«Не знаю, як про це писати»… Про те, яким був мій день 24.02. Про те, чому поїхала або чому лишилася. Про те, як мене розривало від болю, хоча давно мешкаю за кордоном. Про те, як пристосовувалася до умов війни, залишаючись в Україні. Про те, кого зустріла на своєму шляху і які дізналася історії про інших жінок, чоловіків, дітей, тварин. Про те, як руйнувався мій світ і як я збирала його заново. Про те, як переживала загибелі дорогих людей і як шукала спосіб бути корисною. Про те, як ненавиджу й палаю від люті.
Про те, як сильно люблю. Про те, від чого плачу і над чим сміюся, проходячи власний досвід цієї війни.

Кожен текст дуже хвилюючий і разом з тим неймовірно цікавий та захоплюючий, ти ніби переглядаєш маленький фільм. Книга чекає на вас!

Вибрати мову сайту »